Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Striptease greatest hits od Bijoux Indiscrets to jak sama nazwa wskazuje, największe hity do striptizu. Tak, taka składanka istnieje i teraz i Ty możesz ją mieć.

 

Po prostu włóż płytę do odtwarzacza, uruchom go i poczuj hollywoodzką harmonię, która rozpali zmysły i pociągnie Cię w niezwykły taniec. W zestawie poza mini CD znajduje się także coś dla widzów - gustownie wykonane banknoty, za pomocą których można wyrazić podziękowanie za wyjątkowe show. Oczywiście to tylko jedna z wielu możliwości...

 

Miłość i pasja zawsze idą w parze, przez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest potrzebna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas by iść do przodu, sprawia że jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się w całości pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata wtedy, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Tworząc nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, scala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

 

Na płycie znajdują się następujące utwory:

“Nine 1/2 weeks”

“Striptease”

“Je I Aime... Moi Non Plus”

"Last tango in Paris”

“Basic Instinct”

 

W skład zestawu wchodzi:

- Płyta mini CD ze specjalnie wyselekcjonowaną muzyką

- Banknoty

- Gustowne opakowanie w estetyce czerni oraz ecru

Napisz opinię
2016-06-26 20:32:10 - Happy

Fajny zestaw. Płyta zawiera kilka naprawdę świetnych utworów, które podkręcają temperaturę w sypialni.

2016-08-19 09:06:15 - Kara

To coś nowego. Idealne do seksownego występu. Na początku można się trochę krępować, ale z taką muzyką w tle dosyć łatwo jest się wyluzować.

2017-03-08 22:31:43 - Olaa

Z ciekawości zamówiłam sobie te największe hity do striptizu i z ciekawości zrobiłam striptiz. Bomba!

2017-06-29 13:14:05 - Arek

Można się "nastroić":) Kobiety, które mnie odwiedzają uwielbiają te kawałki. Bardzo eleganckie opakowanie też na plus.

2017-11-23 23:07:05 - Asia

Polecam serdecznie. Do tej pory starałam się sama robić sobie takie zestawy, nagrywając piosenki. Nie były one jednak tak dobre jak ten gotowiec. Dobrze skomponowany klimat.