Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Pjur Superhero Serum opóźniające wytrysk to produkt stworzony z myślą o tych wszystkich mężczyznach, którzy mają problemy ze zbyt wczesnym wytryskiem, co ma znaczący wpływ na obniżenie jakości ich życia seksualnego. Pełna kontrola wytrysku kiedy tylko tego zapragniesz.

Serum nadaje się do codziennego stosowania, zatem doskonale sprawdzi się w przypadku tych mężczyzn, którzy posiadają bardzo bogate i intensywne życie seksualne, a przedwczesny wytrysk nie wchodzi w grę.

Co ważne, serum Pjur Superhero wpływa na zredukowanie wrażliwości na pewne seksualne bodźce, nie wpływa jednak w jakikolwiek sposób na odczuwanie przyjemności ze stosunku seksualnego.

Serum na penisie tworzy pewnego rodzaju filtr, który redukuje wrażliwość ale bez uczucia odrętwienia. Wystarczy Pjur Superhero wmasować delikatnie na całej długości penisa.Efekt pojawia się niemal natychmiast, gdy tylko produkt zostanie wchłonięty i utrzymuje się, w niektórych przypadkach nawet przez kilka godzin.

Przedwczesny wytrysk to dość powszechny problem, dotyczący głównie młodych i niezbyt jeszcze seksualnie doświadczonych mężczyzn, co oczywiście nie jest równoznaczne z tym, że i Panów nieco starszych i bardziej doświadczonych problem ten nie dotyczy. Niezależnie jednak od wieku mężczyzny i jego doświadczeń w sferze erotycznej, przedwczesny wytrysk zawsze stanowi spory powód do kompleksów -zastanów się jaka jest cena rozwiązania Twoich problemów raz na zawsze!

Dlatego rozwiązaniem tego problemu jest bardzo innowacyjny produkt - Pjur Superhero Serum opóźniające wytrysk, dostepny w naszym sklepie 24/7. Dzięki skoncentrowanej dawce aktywnych składników i natychmiastowym działaniu, serum pozwala kontrolować wytrysk, nie wpływając przy tym na doznania, jakich dostarcza mężczyźnie stosunek seksualny. Kup już dzisiaj i miej problem z głowy.

Ze względu na obecność aktywnie działających substancji Pjur Superhero Serum opóźniające wytrysk nie może być stosowane na otwarte rany, bowiem grozi to poważnymi dolegliwościami bólowymi. Po aplikacji serum na penisa, należy bardzo dokładnie oczyścić ręce za pomocą wody i środka myjącego, aby zminimalizować ryzyko przedostania się produktu do oczu. Nie należy zapominać również o tym, że serum Pjur Superhero nie jest środkiem antykoncepcyjnym, dlatego nie chroni przed zajściem w nieplanowaną ciążę.
W przypadku stosowania środka opóźniającego wytrysk, można bez przeszkód stosować również lateksowe prezerwatywy. Serum w żaden sposób nie wpływa na skuteczność ich działania.

Produkt dostępny jest w wygodnej buteleczce o pojemności 20 ml z dozownikiem, dzięki czemu jego odpowiednie dawkowanie jest bardzo proste. Kup już dzisiaj, a jutro paczka z rozwiązaniem będzie u Ciebie.

 

Jak używać Pjur Superhero Serum?

Wystarczy zaaplikować serum na penisa i dokładnie wmasować je za pomocą dłoni. Najlepiej stosować około 10-15 minut przed stosunkiem. Używaj regularnie, aby osiągać jeszcze lepszy efekty. 

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.