Piórka do łaskotania

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Delikatne piórka do łaskotania świetnie sprawdzą się podczas namiętnej gry wstępnej. Ich dotyk rozpali zmysły i doprowadzi Twojego partnera do granic wytrzymałości, zwiększając wrażliwość najważniejszych stref erogennych. Piórka do łaskotania to unikalne dodatki erotyczne, które pozwolą Wam odkrywać nawzajem swoje ciała i szukać najbardziej podatnych na delikatny dotyk miejsc. Nasze piórka do łaskotania posiadają ergonomiczne uchwyty, dzięki czemu można ich używać za pomocą dłoni, a także ust. Zostały wykonane w zmysłowych odcieniach purpury, czerni, czerwieni, co czyni je eleganckim dodatkiem do sypialni.

Kiedy ciało jest rozpalone, każdy dotyk jest dla niego bardzo silnym przeżyciem. Wystarczy delikatne muśnięcie, czasem nawet oddech partnera na skórze, by podniecenie wzrosło do niebywałych rozmiarów. Od tego są właśnie nasze piórka do łaskotania, czyli znakomitej jakości dodatki erotyczne z zakresu BDSM. Wcale nie trzeba chłostać się nawzajem, by rozpalić ogień namiętności (choć oczywiście pejcz czasem się przydaje). Romantyczny i leniwy wieczór lubi delikatność i subtelność w sypialni.

Piórka do łaskotania to szansa dla obojga partnerów, aby zagwarantować sobie niebywale rozkoszną zabawę. Jeśli dodatkowo zasłonicie drugiej osobie oczy, to na pewno uda się wam odnieść spodziewany efekt. Piórkiem można nie tylko łaskotać, ale i wyznaczać ścieżką pocałunków, którą partnerka lub partner powinni podążać. Te dodatki erotyczne BDSM sprawdzą się w każdej sypialni, gdzie panuje zgoda i miłość, ale co jakiś czas brakuje świeżości i nowych scenariuszy wspólnych zabaw.

By zapewnić wam odpowiednią jakość tego typu akcesoriów wybraliśmy jedynie te, które naszym zdaniem zasługują na miano najlepszych gadżetów erotycznych. Ich autorami są światowe marki dostarczające od wielu lat tego typu asortyment do domów w niemal każdym zakątku świata – LELO, Bijoux Indiscrets, PicoBong oraz inspirowane bestselerową powieścią erotyczną Fifty Shades of Grey.
Piórka do łaskotania z najwyższej półki to gadżety z zakresu BDSM dedykowane nawet najbardziej wymagającym koneserom miłosnych uniesień.