Pierścienie i nakładki wibracyjne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Pierścienie i nakładki to drobne elementy nakładane na penisa, które umożliwiają dokładną i skuteczną stymulację najważniejszych stref erogennych kobiety, w tym słynnego punktu G. Wibracje zapewniają dodatkowo przyjemność mężczyźnie, dzięki czemu para wspólnie przeżywa rozkosz, prowadzącą do intensywnego orgazmu obojga partnerów. To jedne z najczęściej kupowanych gadżetów erotycznych na świecie, idealne dla początkujących par, które chcą w niebanalny sposób urozmaicić swoje życie erotyczne.

  Asortyment zgromadzony w tej kategorii obejmuje między innymi takie produkty jak:
  - nakładki wibracyjne,
  - pierścienie erekcyjne,
  - sondy z pierścieniem,
  - nakładki stymulujące (zarówno penisa, jak i kobiece okolice intymne),
  - lassa erekcyjne,
  - przedłużki penisa itp.

  Posiadamy różne rozmiary i szeroki przedział cenowy na produkty sprzedawane w tej kategorii, by każdy z naszych Klientów mógł znaleźć to na czym najbardziej mu zależy i co najlepiej do niego pasuje. Nasze stany magazynowe uzupełniamy jedynie w oparciu o współpracę z oficjalnymi hurtowniami gadżetów dla dorosłych, dlatego udzielamy pełnej gwarancji na jakość naszego asortymentu. W naszej ofercie znajdują się pierścienie i nakładki wibracyjne tak znanych producentów jak: Marc Dorcel, Mystim, Ovo, Odeco, FUN FACTORY, czy skandynawskie LELO.

  Niektóre z dostępnych w naszym sklepie modeli posiadają możliwość wyboru programu wibracji inne służą jedynie do podtrzymania erekcji u kochanka, który ma z tym problem. Mamy również pierścienie erekcyjne, kompatybilne z zestawami do elektrostymulacji, co zapewni tobie oraz twojej partnerce jeszcze głębsze doznania intymne – lekki ból wywołany przez krótki impuls elektryczny jest w stanie znacząco podsycić płomień namiętności w strategicznej chwili waszych zabaw w sypialni.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – w tej kategorii znajdą Państwo również gustowne zestawy, które nadadzą się np. na prezent lub jako urozmaicenie wielu przyszłych chwil intymnych w waszym życiu.