Wczytuję dane...

Fifty Shades of Grey A Perfect O to naprawdę niezwykły pierścień erekcyjny. Niezwykły zarówno pod względem zastosowania, jak i pochodzenia. Po nałożeniu na członka gwarantuje rozkosz, której nie powstydziłby się sam Christian Grey!

 

„50 twarzy Greya” zna każdy, ale nie wszyscy jeszcze znają produkty, opisane w tej książce. Wysokiej jakości pierścień erekcyjny, również należący do linii „Fifty Shades of Grey”, której produkty powstały we współpracy z E. L. James (dla niewtajemniczonych – autorką trylogii) pozwala na niegrzeczne zabawy łóżkowe. Jego zastosowanie powoduje zatrzymanie krwi w członku, czego następstwem jest długotrwały wzwód, który pozwala Twojemu twardemu jak skała penisowi na późniejszy wytrysk i totalnie silny orgazm! I to nie raz! Gładkość pierścienia na penisa jest szalenie istotna, dlatego wykonany został z trwałego, ale i przyjemnego w dotyku silikonu medycznego, który ponadto nie uczula i z łatwością można go wymyć.

 

„Perfect O” jest nie tylko funkcjonalny - to także niezwykle piękny gadżet, który wspaniale nadaje się na prezent. Pomimo popularności Christiana Greya, produkty te kupić można w przystępnej cenie. Marzy Ci się „Pokój zabaw”? Zacznij od tego „cock ringu”, a potem poszerzaj swoją kolekcję za pośrednictwem naszego sklepu. Gwarantujemy genialne przygody oraz dyskrecję dostarczenia (dzięki niewzbudzającemu podejrzeń pudełku). Opinie kobiet na całym świecie wskazują na to, że marzą o niegrzecznym przystojniaku w swoim łóżku. To co – zabawisz się w Greya?

 

Parametry techniczne:

- kolor: czarny,

- materiał: silikon medyczny,

- rozmiar: uniwersalny (elastyczny),

- nie zawiera lateksu,

- wodoodporny.

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    silikon

  • średnica (w cm): 

    uniwersalna