Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: electrastim (uk)

Wybierz najwyższą jakość wykonania i ekscytującą zabawę samodzielnie lub z drugą połówką – kup ten produkt marki ElectraStim!

 

Oferowany przez nasz sklep gadżet marki ElectraStim to profesjonalny pierścień do elektrostymulacji penisa. Tego rodzaju zabawki zbierają dobre opinie wśród mężczyzn, ponieważ umożliwiają wydłużenie czasu stosunku – hamują odpływ krwi z członka. Pamiętaj, żeby kupić pierścień o dobrym rozmiarze. Omawiany produkt ma średnicę 4,8 cm. Wykonano go z bezpiecznego aluminium. Materiał można wcześniej ogrzać na grzejniku lub ochłodzić w lodówce, dzięki czemu zabawa będzie bardziej ciekawa. Cena zabawki jest adekwatna do jej jakości.

 

By skorzystać z funkcji elektrostymulacji penisa konieczne jest podłączenie ringu do jednostki zasilającej, którą znajdziesz w naszym sklepie. Podczas zabawy stosuj lubrykanty na bazie wody, a po wszystkim oczyść pierścień za pomocą wody i mydła antybakteryjnego. Przed kolejnym podpięciem poczekaj do całkowitego wysuszenia.

 

Jeżeli zależy Ci na ekscytującej zabawie, to spodoba Ci się ten ring. Penis pod wpływem energii elektrycznej będzie bardziej wrażliwy na bodźce, a dodatkowo silniej będą zaciskały się jego mięśnie. Electrosex na pewno przypadnie Ci do gustu!

 

Gadżet jest jednobiegunowy, podpinany wtyczką 2 mm. Takie okablowanie jest dołączane do jednostek zasilających. Pamiętaj, by zamknąć obwód elektryczny – będziesz do tego potrzebować innego jednobiegunowego gadżetu erotycznego.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: antyalergiczne aluminium

średnica: 4,8 cm

podpięcie: kabel 2 mm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.


PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    aluminium

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm

  • średnica (w cm): 

    4,8