
Kup cały komplet !
His Ringness The Duke od Mystim to jedyny w swoim rodzaju pierścień na penisa. W czym tkwi jego unikatowość? Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która dodatkowo pokryta została grawerem z motywem czaszki. Producentem jest znana niemiecka firma Mystim.
Pierścienie erekcyjne to ta gama gadżetów erotycznych, która służyć może zarówno jako biżuteria, jak i ważny element łóżkowej zabawy. Nie tylko bowiem pozwala wydłużyć stosunek, ale również sprawi, że doznania będą jeszcze bardziej intensywne. Nasz produkt wykonany jest w 100% ze stali nierdzewnej, dlatego też jest bezpieczny szczególnie dla alergików, gdyż nie uczula tak, jak tworzywa sztuczne. Staranne wykonanie i gładkie krawędzie z dokładnym polerowaniem tylko podnoszą wygodę użytkowania. Kolejną cechą jest trwałość, gadżet z pewnością posłuży długie lata. Żadna cena nie będzie tu więc zbyt wygórowana.
Sklep swiat-doznan.pl oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, o czym świadczą opinie. Kup i przenieś swoje życie erotyczne na wyższy poziom.
Parametry techniczne:
Średnica: 48mm
Materiał: stal grawerowana
PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE
-
materiał:
stal nierdzewna
-
średnica (w cm):
4,8
