Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: ODECO

PIERŚCIEŃ GALENO ODECO BLUE

Pośród wielu elementów, które mogą przeszkadzać w odpowiednio jakościowym pożyciu seksualnym między dwojgiem partnerów, wysokie miejsce w czołówce najbardziej irytujących, niewątpliwie zajmować może konieczność dostrojenia swoich biologicznych rytmów do drugiej osoby. Nie jest to jednak kwestia, nad którą sprawujemy zazwyczaj pełną i totalną kontrolę - częstokroć przychodzi nam czekać, aż partner bądź partnerka dojdzie do pełnej ekstazy, podczas gdy my już dawno jesteśmy w jej okolicach. 

Gdy grają emocje i hormony, opóźnianie kwestii czysto biologicznych jawi się jednak jako niemal niemożliwe i narzeka na to wielu niezależnie od płci. Czy oznacza to, że znajdujemy się w sytuacji de facto bez rozwiązania? Na szczęście w żadnym wypadku tak nie jest, a naprzeciw seksualnym problemom i frustracjom wychodzi w dzisiejszych czasach nader często nowoczesna technologia. Jej dobroczynny wpływ na nasze codzienne życie potrafi być odczuwalne także z perspektywy małżeńskiego łoża - wystarczy jedynie sprawdzić najnowsze oferty akcesoriów erotycznych.

Wśród nich zaś zdecydowanie warto się zainteresować pierścieniem erekcyjnym Galeno Odeco. Ten na pierwszy rzut oka niepozorny przedmiot potrafi wznieść ekstazę między partnerami na zupełnie nowy poziom, regulując zarazem czas, w którym dochodzi do punktu szczytowego. Dzięki wieloletnim badaniom, idealnie dopasowany do potencjalnego odbiorcy, zaprojektowany został w sposób, dzięki któremu korzystanie z niego może wiązać się wyłącznie z czystą przyjemnością.

Działanie urządzenia samo w sobie należy do nader prostych. Wystarczy umocować pierścień na męskim narządzie rozrodczym, by generowane przez niego wibracje mogły należycie stymulować zarówno jego posiadacza, jak i partnerkę. W zależności od potrzeb obydwojga, Galeno Odeco wyposażony jest w cztery tryby pulsacji o zróżnicowanej intensywności (trzy poziomy). Mnogość opcji umożliwia dostosowanie sposobu użycia pierścienia do konkretnych osób, czyniąc go opcją doskonałą dla każdego.

Wrażenie to pogłębia materiał, z którego wykonany jest pierścień z linii Galeno. Mowa bowiem o najwyższej jakości medycznym silikonie, fakturą bardzo zbliżonym do ludzkiej skóry i zapewniającym całkowitą przyjemność korzystania. Zapewnia on również całkowitą wodoodporność oraz usprawnia konserwowanie i czyszczenie urządzenia - wystarczy jedynie podstawić je pod strumień bieżącej wody, by używając mydła antybakteryjnego dokonać należytego obmycia. Dodatkowym atutem staje się również możliwość użytkowania pierścienia pod prysznicem bądź w wannie.

Ponaddwugodzinny czas działania przy relatywnie krótkim ładowaniu zapewnia możliwość długotrwałego wykorzystywania urządzenia i rzadkiej konieczności podłączania go do prądu. Pierścień Galeno Odeco to dodatek, który nie wymaga od użytkownika jakiegokolwiek kalkulowania czy kombinowania przy jego nawet najczęstszym użytkowaniu - doskonale dostosowany do wszelkich erotycznych potrzeb, stymuluje i urozmaica pożycie de facto każdej pary.Specyfikacja:

 • Kategoria: Pierścień Cock
 • Materiał: Silikon
 • Wykończenie: Matowe
 • Rozmiar: 102,7 mm x 28,8 mm x 30 mm
 • Waga: 38g.
 • Liczba trybów intensywności: 3
 • Liczba trybów pulsacji: 4
 • Poziom hałasu: <49db span="">
 • Typ baterii: Li-ion (Ładowarka w zestawie)
 • Napięcie: 100-240 V
 • Godzina użytkowania: więcej niż 2 godziny
 • Wodoszczelność: wodoszczelny, można śmiało zabrać go do wanny lub pod prysznic
 • Używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...