Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Pheromax

Od teraz Twoje ulubione feromony Pheromax dostępne są również w unikatowej wersji OxyTrust, która, wzbogacona o oksytocynę, daje użytkownikom tych wysokiej jakości feromonów kompletnie nowe perspektywy.

Pheromax do tej pory kojarzone były głównie ze sztuką uwodzenia, z budowaniem zmysłowego napięcia seksualnego i z wypełniającym przestrzeń pożądaniem. Dzięki nowym właściwościom teraz możesz poprawić nie tylko swoje życie towarzyskie, ale również zawodowe.

Oksytocyna zwana jest hormonem miłości. Ten neuropeptyd pomaga budować zaufanie, dzięki czemu kobiety zobaczą w Tobie nie tylko samca alfa.

Pheromax OxyTrust sprawią, że Twoje umiejętności uwodzicielskie wskoczą na kompletnie nowy poziom - kobiety będą zachwycone Twoją osobą, Ty zaś staniesz się bardziej towarzyski, błyskotliwy i otwarty na ich próby rozmowy czy flirtu. Twoi konkurenci również dostrzegą Twoją siłę - teraz staniesz się dla nich godnym podziwu autorytetem. Inwestycja w Pheromax OxyTrust zapewni Ci lekkość i swobodę w trakcie rozmów kwalifikacyjnych, w pracy, na studiach i w życiu codziennym. Zostanie duszą towarzystwa jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Ten wyjątkowo efektywny niewidzialny afrodyzjak zagwarantuje Ci zatem szansę na osiągnięcie sukcesu na wielu polach i płaszczyznach.

Flakonik, w którym ulokowane są feromony Pheromax Oxytrust, łatwo schować do kieszeni, dzięki czemu nawet w najbardziej niespodziewanych sytuacjach jesteś w stanie wspomóc postrzeganie Twoich walorów tym produktem. Pamiętaj, że używanie tych wzbogaconych oksytocyną feromonów wcale nie zmienia Ciebie - ono zmienia percepcję innych, dzięki czemu Ty czujesz się silniejszy i bardziej doceniony.

Stężenie produktu jest tak wysokie, że nawet niewielka ilość preparatu jest w stanie znacząco zmienić swoje życie towarzyskie - szybko dostrzeżesz efekty w postaci kobiecych spojrzeń i uśmiechów oraz otwartości i bezpośredniości innych ludzi. Teraz bardzo szybko możesz korzystnie wpłynąć na swój wizerunek.

Feromonów nie da się wyczuć czy zobaczyć - ludzie będą odbierali pozytywne reakcje na Twoją osobę w sposób naturalny!

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%

Sposób użycia - niewielką ilość produktu rozprowadzić na skórze w następujących miejscach:
- szyja
- klatka piersiowa
- nadgarstki
- zgięcia łokciowe
- skóra za uszami

Zastosowanie zbyt dużej dawki feromonów Pheromax może dać efekty odmienne od pożądanych!

Napisz opinię
2015-06-05 08:05:19 - Leon

są naprawdę warte swojej ceny, ja używam ich tylko na wielkie wyjścia, gdzie wiem, że będzie mnnóstwo kobietek. Zawsze jakąś uda się poderwać :D

2016-01-15 14:03:29 - Natan

Feromony w takiej aplikacji to z pewnością test na cierpliwość, efekty nie zauważymy od razu po zaaplikowaniu tylko dopiero z czasem :) ja byłem zadowolony, polecam ten produkt

2016-01-21 08:56:50 - Natan

Feromony w takiej aplikacji to z pewnością test na cierpliwość, efekty nie zauważymy od razu po zaaplikowaniu tylko dopiero z czasem :) ja byłem zadowolony, polecam ten produkt

2016-01-27 22:31:44 - Bożydar

Produkt okazał si idealny dla mnie polecam gorąco!

2016-08-07 11:43:47 - Luis

Dzięki nim można stopniowo budować swoją pozycję. Nie chodzi tylko o relacje damsko-męskie, ale też życie zawodowe i inne sfery życia prywatnego. Z feromonami człowiek czuje się pewniej, a otoczenie jakby bardziej go szanowało.

2016-08-18 10:57:08 - Jan

Dobra opcja dla osób szukających większej pewności siebie. Poręczna buteleczka, którą łatwo zabrać ze sobą. Tak by zawsze mieć feromony pod ręką.

2016-09-09 16:29:07 - Ludwik

Bardzo fajne, poręczne opakowanie dla zwolenników feromonów.

2017-01-18 14:17:39 - Piotrek

Coś nowego. Feromony pomagają radzić sobie z wieloma codziennymi wyzwaniami. Działają na kobiety, ale również inne spotykane na co dzień osoby. Szacun!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...