Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Pheromax

Pheromax to jedne z najlepszych dostępnych na rynku feromonów o właściwościach uwodzicielskich i erotycznych. Teraz, ulepszone o dodatkowy składnik - oksytocynę, pomogą Ci szybciej i sprawniej budować z innymi ludźmi silne relacje oparte na zaufaniu. Miłość, pożądanie, satysfakcja, radość, spełnienie, pewność siebie, przebojowość - to tylko część zalet, które może dostarczyć Ci inwestycja w Pheromax OxyTrust.

Pheromax w wersji podstawowej to prawdziwy niewidzialny afrodyzjak, który pozwala zrewolucjonizować swoje życie towarzyskie, sprawiając, że faceci stają się otwarci, dowcipni, rozmowni i chcą Cię pożreć wzrokiem. Dzięki temu produktowi Ty sama stajesz się bardziej błyskotliwa i towarzyska. Teraz jednak czas na unikatową wersję OxyTrust!

Oksytocyna nazywana jest hormonem miłości. Jest to neuropeptyd zwiększający zaufanie. Stanowi to ogromny atut nie tylko podczas procesu uwodzenia, ale również w biznesie czy pracy, kiedy ufność jest niezwykle istotna. Dzięki temu łatwiej Ci osiągać swoje cele, również poza sypialnią.

Jeśli w życiu zawodowym czujesz się odrobinę stłamszona, brakuje Ci pewności siebie, a chciałabyś, żeby ludzie zaczęli brać Twoje zdanie pod uwagę, masz szansę na poprawę. Aura, która wytworzy się wokół Ciebie dzięki feromonom Pheromax OxyTrust sprawi, że w oczach osób trzecich znacznie zyskasz na atrakcyjności. Wszystkie Twoje walory zostaną podkreślone, a Ty, będąc w końcu docenioną, zaczniesz być silną, dominującą osobowością, która dla innych jest autorytetem.

Wystarczy niewielka ilość, żeby zauważyć pierwsze efekty! W stylowym flakoniku znajduje się między innymi estratetraenol, najsilniej działający na mężczyzn dotychczas poznany feromon. Dzięki temu nie oprze Ci się naprawdę nikt. W mgnieniu oka możesz zakręcić w głowie całemu światu. Tym bardziej, że teraz dzięki poręcznemu, niewielkiemu flakonowi masz szansę zabrać Pheromax OxyTrust dosłownie wszędzie i cieszyć się komfortem gotowości w każdej sytuacji.

Najlepszy efekt uzyskasz wcierając feromony w skórę, najlepiej w okolicach szyi, dekoltu, za uszami, na nadgarstkach czy w zgięciach łokciowych.

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%

Dawka większa niż zalecana może wywołać niepożądane efekty!
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...