Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Pheromax

Pheromax to produkt dla silnych, niezależnych i świadomych swojej wartości mężczyzn. Obawiasz się, że w takim razie to nie dla Ciebie? Spokojnie, feromony te pomogą Ci bardzo szybko dołączyć do grona prawdziwych macho.

- pragniesz rozpalać kobiece zmysły, zaciągać je do łóżka i przeżywać z nimi wyjątkowo upojne chwile przepełnione dzikim seksem na Twoich zasadach?
- szukasz miłości, kogoś, dla kogo możesz być prywatnym superherosem, opiekuńczym i silnym?
- na studiach lub w pracy chcesz wskoczyć na pozycję lidera i autorytetu?
- marzysz o nabraniu pewności siebie, żeby stać się prawdziwym, charyzmatycznym facetem?
- chcesz czuć się doceniony i dzięki temu zadowolony z życia?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś: tak, to znaczy, że nie możesz zmarnować więcej czasu i powinieneś zacząć prywatną metamorfozę, zwieńczoną podbojem kobiecych serc i zbudowaniem wizerunku stuprocentowego mężczyzny.

Stosowanie feromonów pozwoli zmniejszyć dystans między Tobą, a innymi ludźmi. Feromony w warunkach naturalnych wytwarzane są przez człowieka w dość skromnych ilościach. Teraz możesz tę ilość zoptymalizować i podkreślić wszystkie swoje atuty tak, aby kobiety błagały o Twoje zainteresowanie.

Pheromax sprawdzają się przede wszystkim podczas budowania seksualnego napięcia. Teraz możesz wytworzyć wokół siebie wspaniałą aurę erotyzmu, męskości i siły. Kobiety będą się o Ciebie zabijać, a faceci podziwiać i respektować.

Za pomocą tego niewidzialnego afrodyzjaku możesz uwypuklić w oczach kobiet swoje atuty. Nie będą one niczego świadome, feromony to substancja, której nie można dostrzec czy wyczuć, w związku z czym Panie swoje podniecenie będą odbierały jako coś zupełnie naturalnego.

Opakowanie i dozownik są bardzo poręczne, zatem zabranie tego produktu z domu nie przysparza najmniejszych problemów - od dzisiaj możesz być przygotowany na każdą sytuację i nawet na najdłuższą noc (choć Pheromax utrzymują się na skórze wyjątkowo długo bez konieczności ponownej aplikacji).

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%
Skład:
- androstadienon
- androstenon
- androstenol

Wcierać w skórę, najlepiej w okolicach szyi, klatki piersiowej, nadgarstków czy za uchem.
Napisz opinię
2015-09-26 18:33:14 - Tomson

Aż trudno uwierzyć w to, jak mocno mogą działać perfumy. Kobiety po prostu pożerają mnie wzrokiem - wystarczy, że przejdę niedaleko, a powłóczyste spojrzenia ścigają mnie aż stracą z pola widzenia. Trochę kosztują, prawda, ale dla tego efektu warto. ;)

2016-01-14 19:52:03 - Mietek

Stężenie feromonów w tym flakonie jest dużo większe niż w przypadku innych podobnych produktów. Produkt jest naprawdę bardzo wydajny w tym przypadku.

2016-01-23 10:55:43 - Mietek

Stężenie feromonów w tym flakonie jest dużo większe niż w przypadku innych podobnych produktów. Produkt jest naprawdę bardzo wydajny w tym przypadku.

2017-01-30 16:32:42 - Julek

Dzięki feromonom łatwiej podejść do nieznajomej kobiety, ale też z większą odwagą można działać w świecie zawodowych wyzwań. Mała butelka, a tyle pozytywów.

2017-05-02 23:58:55 - Piotrek

Bardzo fajnie pachną, wygodne, wydajne. Najwazniejsze - działają!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...