Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Koncentrat feromonów Pheromax to produkt dla silnych, niezależnych i świadomych swojej wartości mężczyzn. Obawiasz się, że w takim razie to nie dla Ciebie? Spokojnie, feromony te pomogą Ci bardzo szybko dołączyć do grona prawdziwych macho.

- pragniesz rozpalać kobiece zmysły, zaciągać je do łóżka i przeżywać z nimi wyjątkowo upojne chwile, przepełnione dzikim seksem na Twoich zasadach?
- szukasz miłości, kogoś, dla kogo możesz być prywatnym superherosem, opiekuńczym i silnym?
- na studiach lub w pracy chcesz wskoczyć na pozycję lidera i autorytetu?
- marzysz o nabraniu pewności siebie, żeby stać się prawdziwym, charyzmatycznym mężczyzną?
- chcesz czuć się doceniony i dzięki temu zadowolony z życia?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś: tak, to znaczy, że nie możesz zmarnować więcej czasu i powinieneś zacząć prywatną metamorfozę, zwieńczoną podbojem kobiecych serc i zbudowaniem wizerunku stuprocentowego mężczyzny. Już odnalazłeś nasz sklep, także kup Pheromax już dziś, a od jutra możesz zacząć wprowadzać w życie swój misterny plan.

Stosowanie feromonów dla mężczyzn pozwoli zmniejszyć dystans między Tobą, a innymi ludźmi. Feromony w warunkach naturalnych wytwarzane są przez człowieka w dość skromnych ilościach. Teraz możesz tę ilość zoptymalizować i podkreślić wszystkie swoje atuty tak, aby kobiety błagały o Twoje zainteresowanie.

Feromony bezwonne Pheromax sprawdzają się przede wszystkim podczas budowania seksualnego napięcia. Teraz możesz wytworzyć wokół siebie wspaniałą aurę erotyzmu, męskości i siły. Kobiety będą się o Ciebie zabijać, a faceci podziwiać i respektować.

Za pomocą tego niewidzialnego afrodyzjaku możesz uwypuklić w oczach kobiet swoje atuty. Nie będą one niczego świadome, feromony to substancja, której nie można dostrzec czy wyczuć, w związku z czym Panie swoje podniecenie będą odbierały jako coś zupełnie naturalnego.

Opakowanie i dozownik są bardzo poręczne, zatem zabranie tego produktu z domu nie przysparza najmniejszych problemów - od dzisiaj możesz być przygotowany na każdą sytuację i najdłuższą noc (Pheromax utrzymują się na skórze wyjątkowo długo, bez konieczności ponownej aplikacji).

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%

 

Jak działają feromony zawarte w formule:

  • Androstadienon - wprawia w ekscytację kobiety, z którymi masz kontakt. Stają się spokojniejsze i czują się przy Tobie bezpieczne.

  • Androstenon - dzięki temu feromonowi osoby w Twoim otoczeniu od razu wyczują w Tobie samca alfa, z którym trzeba się liczyć.

  • Androstenol - wpływa na chęć rozmowy i nawiązywania kontaktów z Tobą. W każdym towarzystwie znajdziesz spore grono rozmówców żywo zainteresowanych tym, co masz do powiedzenia.


Jak stosować feromony Pheromax? Wcierać w skórę, najlepiej w okolicach szyi, klatki piersiowej, nadgarstków lub za uchem. Innym wariantem jest zmieszenie koncentratu feromonów Pheromax z ulubionymi perfumami.


*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstadienon, Androstenon, Androstenol

  • Pojemność (w ml): 

    14

Zaloguj się
2015-09-26 18:33:14 - Tomson

Aż trudno uwierzyć w to, jak mocno mogą działać perfumy. Kobiety po prostu pożerają mnie wzrokiem - wystarczy, że przejdę niedaleko, a powłóczyste spojrzenia ścigają mnie aż stracą z pola widzenia. Trochę kosztują, prawda, ale dla tego efektu warto. ;)

2016-01-14 19:52:03 - Mietek

Stężenie feromonów w tym flakonie jest dużo większe niż w przypadku innych podobnych produktów. Produkt jest naprawdę bardzo wydajny w tym przypadku.

2016-01-23 10:55:43 - Mietek

Stężenie feromonów w tym flakonie jest dużo większe niż w przypadku innych podobnych produktów. Produkt jest naprawdę bardzo wydajny w tym przypadku.

2017-01-30 16:32:42 - Julek

Dzięki feromonom łatwiej podejść do nieznajomej kobiety, ale też z większą odwagą można działać w świecie zawodowych wyzwań. Mała butelka, a tyle pozytywów.

2017-05-02 23:58:55 - Piotrek

Bardzo fajnie pachną, wygodne, wydajne. Najwazniejsze - działają!!!