Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Perfect ten

Perfect Ten - bezzapachowe feromony dla mężczyzn o bardzo wysokim stężeniu

Perfect Ten
cechuje niespotykanie wysokie stężenie feromonów - 1 mg/ml. Jest to produkt dla doświadczonych fanów feromonów, którzy potrafią optymalnie wykorzystać jego niesamowite właściwości. Tak silny koncentrat w rękach odpowiedniej osoby może bowiem zagwarantować ogromne korzyści i zbawienny wpływ nie tylko na sferę relacji damsko-męskich, ale również na inne aspekty życia towarzyskiego czy sytuację zawodową.

Produkt ten wyróżnia absolutny brak zapachu. W procesie opracowywania formuły idealnej, udało się zachować całkowitą neutralność, dzięki której Perfect Ten nie można wyczuć. Teraz możesz stosować te znakomite feromony wraz z ulubionymi perfumami bez obaw, że jakkolwiek wpłyną one na woń Twojego ulubionego zapachu.

Perfect Ten to nie tylko Twoja mała rewolucja na randkach czy imprezach, gdzie podryw i flirt staną się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. To również szereg zmian w Twoim życiu zawodowym.

Perfect Ten to feromony bezwonne dla mężczyzn, którzy chcą odnieść sukces w biznesie. Dzięki ich właściwościom masz szansę być postrzegany jako osoba pełna charyzmy i cech przywódczych, której zdanie jest niezwykle istotne. Kobiety Cię pokochają, a mężczyźni obdarzą ogromnym szacunkiem.

Sam staniesz się bardziej pewny siebie i przebojowy, a swoboda z jaką teraz będziesz prowadził spotkania biznesowe czy negocjacje handlowe, zaskoczy wszystkich, nawet Ciebie!Skład:
Perfect Ten (10ml)
6 mg Androstenon
3 mg Androstenol
1 mg Androsteron
SD40 baza alkoholowa


Stężenie: 1 mg/ml


Feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - dzięki tej substancji stworzysz wokół siebie aurę dominacji i od razu znajdziesz się w centrum uwagi. Ludzie w Twoim otoczeniu staną się bardziej ulegli i przychylni Twoim argumentom.
  • Androstenol - ułatwia nawiązywanie kontaktów, ludzie stają się pod jego wpływem bardziej rozmowni, a Ty bardziej atrakcyjny.
  • Androsteron – feromon podkreślający męskość, wzbudzający respekt u mężczyzn, a u kobiet poczucie bezpieczeństwa.


 

SPOSÓB UŻYCIA:
W zestawie Perfect Ten znajduje się szklany flakon o pojemności 10 ml, w którym znajdują się wysoce stężone feromony. Można je stosować bezpośrednio na skórę, w bardzo niewielkiej ilości, gdyż użycie za dużej dawki może przynieść skutki odmienne od oczekiwanych. Można też wymieszać je z dołączonym do zestawu alkoholem, dzięki czemu masz niepowtarzalną szansę uzyskać 30 ml tego wspaniałego produktu i używać go również na ubranie. W zestawie znajduje się atomizer, który znacząco ułatwia aplikację.

 


Wszystkich zainteresowanych tematyką feromonów zachęcamy do przeczytania fachowego artykułu na blogu, który może rozwiać wiele wątpliwości.

Napisz opinię
2016-01-14 19:49:28 - Ola

To są z pewnością jedne z mocniejszych feromonów, dlatego trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Jedyna wada to to, że nie można się opędzić od zalotników ;-)

2016-01-23 10:57:01 - Ola

To są z pewnością jedne z mocniejszych feromonów, dlatego trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Jedyna wada to to, że nie można się opędzić od zalotników ;-)

2016-06-30 16:14:28 - Mariusz

Świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Feromony można mieć zawsze przy sobie.

2016-08-03 17:09:33 - Krycho

Stosowane z rozsądkiem feromony działają cuda. Polecam.

2017-11-14 22:18:50 - Norbert

Świetne! Zauważam duże zmiany nie tylko prywatnie, ale i w pracy. Działają. Fajne, dyskretne opakowanie, które można sprytnie zakamuflować i dozować w zależności od potrzeb.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...