Penetratory

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

 

Penetratory nakładane na penisa zapewniają obojgu partnerom bogactwo doznań poprzez efekt powiększenia członka. Mogą mieć również inne zastosowanie – przyjemność osiągniesz również nakładając gadżet erotyczny na palec lub wibrator. Oferowane przez nas penetratory są wykonane z przyjemnego dla skóry materiału, który nie wyklucza stosowania lubrykantów. Penetratory w tej kategorii są dostępne w klasycznej, półprzezroczystej wersji lub w kolorze czarnym, którego możesz użyć, by zaskoczyć swoją partnerkę lub partnera w łóżku.

Jeśli więc nie odpowiada Ci rozmiar Twojego penisa lub po prostu chciałbyś dodać mu kilka centymetrów w obwodzie to w tej kategorii znajdziesz to czego potrzebujesz. Penetratory z linii Fat Boy wyposażone są dodatkowo w żebrowane wnętrze, dlatego jeśli akurat nie kochasz się z partnerka możesz użyć tego produktu jako masturbatora. U kobiet wywołują przyjemne uczucie wypełnienia, jednak ich ścianki są bardzo cienkie więc nie ma tu mowy o żadnym dyskomforcie podczas penetracji.

Naszym najistotniejszym założeniem jest zagwarantowanie klientom najlepszych penetratorów dostępnych na rynku, dlatego regularnie analizujemy sytuację na nim i wybieramy penetratory spod szyldu topowych producentów.

Poza tym dodaliśmy do naszej oferty w tej kategorii także wziernik ginekologiczny, który dodatkowo świeci w ciemności. Jest to idealna alternatywa dla tych, którzy lubią przebieranie się oraz odgrywanie ról – gdzie erotyka miesza się lepiej z życiem codziennym niż w gabinecie ginekologicznym? Sprawdźcie jak to jest uprawiać seks z lekarzem/pacjentkom!

Miłej zabawy!