Pejcze

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Stylowe pejcze oraz packi będą świetnym sposobem na zaskoczenie partnera lub partnerki w łóżku. Dodatki erotyczne z zakresu BDSM urozmaicą każdą grę wstępną, wprowadzając do niej element niezwykle podniecającej dominacji. Są wykonane z cienkich pasków zamszu, bez ostrych zakończeń, dzięki czemu ich stosowanie nie powoduje bólu. Zarówno packi, jak i pejcze idealnie nadają się jako pierwsza zabawka erotyczna dla początkujących par. Umożliwiają zarówno delikatne pieszczoty, jak i nieco mocniejsze klapsy. Oferowane przez nas dodatki erotyczne dostępne są w zmysłowych kolorach czerni, czerwieni, purpury i błękitu.

Już tak to jest, że za niegrzeczne zachowanie należy się klaps. Nie bój się, bo tym razem będzie on przyjemny, a ty będziesz chciała/chciał jeszcze bardziej zasłużyć na taką karę. Pejcze lub packi użyte w odpowiednim momencie potrafią nie tylko mile zaskoczyć, ale i w jednej chwili sprawić, że twoje ciało stanie się niezwykle wrażliwe na dotyk. Tymi unikalnymi dodatkami erotycznymi BDSM można delikatnie muskać skórę partnerki, kiedy ona leży skrępowana i z zasłoniętymi oczyma. Można też, zupełnie jawnie nadać dzięki niemu pikanterii podczas sypialnianych chwil sam na sam.

Nasze pejcze oraz packi przydadzą się także amatorom doznań spod znaku BDSM, którzy dzięki tego typu stymulacji bawią się jeszcze lepiej. Znajdźcie więc najbardziej optymalną intensywność kary i wymierzcie ją partnerowi lub partnerce – przyjemnie zaczerwieniona skóra będzie później jeszcze bardziej wrażliwa na kojące pocałunki. Romantyczność nie zawsze musi być nudna, a pomóc wam mogą w tym pejcze i packi takich marek jak LELO, Fifty Shades of Grey, czy PicoBong.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pacek oraz pejczów i... życzymy miłego karania oraz uczenia swoich ciał wrażliwości na dotyk!