Pasy cnoty

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Pasy cnoty służą do trzymania w ryzach niezdyscyplinowanych kochanków. Zapewniają wierność i są pomocne w budowaniu napięcia seksualnego. Pas to produkt umacniający silną wolę i wstrzemięźliwość, idealny stróż nadużywających masturbacji partnerów. Na pas cnoty często decydują się też partnerzy, którzy stracili zaufanie swej bratniej duszy - to najlepszy dowód wierności i oddania.

Jest to gadżet wykorzystywany przez pary zwracające uwagę na hierarchię w związku - każda szanująca się domina powinna zniewolić swego sługę za pomocą tego praktycznego atrybutu. Ptaszek zamknięty w klatce na cztery spusty bardzo szybko nauczy się gdzie jego miejsce.

Twój partner jedzie na wyjazd służbowy lub to ty masz zamiar wyjechać na parę dni i obawiasz się, że może on nie utrzymać wstrzemięźliwości od seksu i cię zdradzić? Pragniesz podrażnić się z nim przez chwilę zanim uwolnisz jego sprzęt i rozpoczniecie namiętne i intensywne igraszki w waszej sypialni? Pas cnoty, który wybierzesz z naszej oferty na pewno zda egzamin, niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz – z tworzywa sztucznego, metalu a może z drewnopodobnego poliwęglanu.

Solidna kłódka oraz możliwość dobrania średnicy pierścienia wewnętrznego pozwoli twojemu mężczyźnie na zachowanie wierności oraz komfort podczas noszenia – dla niego wystarczająca karą jest zamknięcie ptaszka w klatce, nie musi przecież cierpieć z braku wygody podczas użytkowania swojego pasa cnoty.