Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Chakra

Zestaw promocyjny "Najpierw zwabiasz, potem..." - drugie opakowanie feromonów Chakra za 50%

Zestaw promocyjny dla Panów, którzy mają konkretne plany i są zdecydowani zrobić wszystko by cel został osiągnięty. Erect Power to naturalny spray który skutecznie wspiera męskie możliwości w sytuacjach intymnych. Dodatkową zaletą formy sprayu jest bezpośrednie docieranie do miejsc które ma stymulować, a przy nadchodzących upałach lekka mgiełka może okazać się lepszym rozwiązaniem niż tabletki czy żele. Feromony Chakra natomiast to najtańszy środek do wabienia Pań, dostępny za tak niską cenę. Aż się nie chce wierzyć, że w takiej cenie można dostać tak dobre feromony.

Zestaw zawiera: 2x Erect Power - potężny spray na erekcję, 2x Feromony Chakra, drugie opakowanie feromonów za 50%

Erect Power - potężny spray na erekcję

 

 

Z dumą prezentujemy Państwu rewolucyjny produkt wart zainteresowania.  Ten mocny spray, którego formuła oparta jest na składnikach naturalnych, poprawi w oka mgniniu Twoją erekcję. Zbawiennie wpływa na twardość, sztywność i wytrzymałość Twojego penisa w trakcie stosunku. Używając Erect Power możesz mieć wreszcie pewność pełnego zaspokojenia Twojej kobiety, co przełoży się na satysfakcję Was obojga. Jego przewagą nad innymi tego typu produktami jest to, że działa niemal natychmiast poprawiając pożadane aspekty sprawności seksualnej. Pozbądź się obaw i kompleksów podczas stosunków - żyj pełnią życia.

 

Erect Power jest produktem w pełni bezpiecznym, sprawdzającym się świetnie w przypadku Panów w każdym wieku, nie wywołującym żadnych efektów ubocznych i rzeczywiście skutecznym. Takie efekty można osiągnąć tylko kompilując składniki naturalne, od wieków stosowane w celu poprawy kondycji miłosnej. Sprawdż Erect Power na własnej skórze i wystaw mu kompetentną opinię.

 

Sposób użycia:

Wstrząsnąć, psiknąć 2-5 razy na całą powierzchnię penisa na kilka minut przed stosunkiem.

Przed użyciem niewielką ilość preparatu nanieść na przedramię. W przypadku podrażnień przertwać stosowanie.

 

Pojemność: 50ml

 

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.

** produkt może nieznacznie różnić się kolorem, od tego prezentowanego na fotografiach, co nie jest w żaden sposób związane z osłabieniem jego działania, czy zubożeniem składu

Perfumy Chakra z dodatkiem feromonów to unikatowy produkt na rynku, który każdemu mężczyźnie pomoże stać się najprawdziwszym macho!

Chakra to słowo, które w języku chińskim oznacza ośrodek energetyczny w ciele, magazynujący energię odpowiedzialną dla danej funkcji. Feromony te pozwolą Ci uwolnić olbrzymie pokłady ducha erotyzmu, dzięki któremu wokół Ciebie roztoczy się prawdziwa aura pożądania i namiętności.

Użytkownik perfum Chakra szybko odczuje skutki korzystania z tego produktu. W oczach innych staje się prawdziwym samcem alfa, ludzie go doceniają, podziwiają, jest autorytetem w swoim środowisku. Podczas spotkań biznesowych liczą się z jego zdaniem, biorą pod uwagę jego opinie. Wzbudza zainteresowanie jako osoba interesująca i intrygująca, a ludzie chcą spędzać z nim czas, zabiegając o jego względy.

Dzięki temu wzrasta jego pewność siebie, przebojowość i charyzma. Stosowanie feromonów Chakra niweluje wszelkie oznaki nieśmiałości czy braku siły przebicia. Od teraz to on przejmuje kontrolę nad sytuacją, będąc decyzyjnym i świadomym swojego zdania i swoich potrzeb.

Dla kobiet jest wartościowym facetem z krwi i kości o nieocenionych walorach seksualnych. Często jest duszą towarzystwa i nie ma najmniejszego problemu z odnalezieniem się w tej roli. Jest błyskotliwym, bezpośrednim i towarzyskim gościem, którego każdy chciałby mieć za kumpla, a każda - za partnera i kochanka.

Dzięki feromonom sprawia wrażenie opiekuńczego, męskiego i pociągającego. Jest najprawdziwszym macho, który u otaczających go osób buduje poczucie bezpieczeństwa. On sam zaś znajduje się dzięki temu w doskonałym nastroju, będąc zadowolonym ze swojego życia.

Ten niezwykle męski i świeży zapach jest jedynym wyczuwalnym dla podatnych na działanie produktu Chakra bodźcem - feromony są bezwonne, zatem nikt nie będzie zdawał sobie sprawy z ich użytkowania. Każdy swoją reakcję będzie odbierał jako zupełnie naturalną.

Chakra najbardziej efektywna jest zaaplikowana na skórę, jak tradycyjne perfumy. Zaleca się stosowanie produktu w następujących miejscach:
- szyja
- klatka piersiowa
- zgięcia łokciowe i nadgarstki
- skóra za uszami

Feromony na każdego człowieka działają w sposób zindywidualizowany.

Pojemność: 10 ml    
Stężenie: 0.727 mg/ml
Producent: Chakra