Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: The Edge

Zestaw promocyjny "Po zapachu mnie wytropisz, ale to ja zdecyduję, czy mnie upolujesz" - The Edge damskie za 50%

Zestaw promocyjny zawierający najlepsze feromony dostępne na rynku. Dzięki tym produktom wyjście na polowanie skończy się gwarantowanym sukcesem, w dodatku zwierzynie będzie wydawało się, że to ona poluje. Na tym właśnie polega magiczna moc feromonów: ty rozsiewasz zalotną woń, która łapie nieświadomą ofiarę w sidła, tak subtelnie, że ofierze wydaje się, że to ona dokonała wyboru. A Ty masz mozliwość decydowania, czy tę konkretną ofiarę chcesz litościwie obdarzyś krztyną zainteresowania.

Zestaw zawiera: Pheromax OxyTrust 14ml - feromony dla kobiet, BTB 10ml - feromony dla kobiet, The Edge 25ml - feromony dla kobiet za 50%

The Edge to feromony zapachowe dla kobiet, które marzą o podkreśleniu swojej kobiecości i oczarowaniu ludzi swoją niezwykłą osobowością!

Wiele osób żyje w przekonaniu, że poczucie bliskości budowane jest przede wszystkim przez dotyk. Oczywiście, jest on bardzo istotny w procesie powstawania więzi między dwojgiem ludzi, jednak nie jest to jedyny bodziec tego typu. Równie ważne sygnały odbiera choćby narząd węchu - w tym przypadku możesz wysyłać odpowiedni komunikat ze zdwojoną siłą, gdyż oprócz szalenie kobiecej i zmysłowej nuty zapachowej, The Edge zawiera naprawdę mocną dawkę feromonów!

Możesz wyróżnić się z tłumu i dzięki temu sprawić, że faceci dostrzegą Twoje naturalne piękno, nie mogąc przestać myśleć tylko o tym, jak zdobyć Twoje zainteresowanie. Nie tylko wpłyniesz na podświadomość otaczających Cię mężczyzn, bowiem The Edge to również szansa na stanie się bardziej pewną siebie, przebojową i intrygującą.

Takie podkreślenie osobowości i uwypuklenie swoich niewątpliwych walorów, szybko może utorować Ci drogę do pasma sukcesów, które uczynią Cię szczęśliwą i spełnioną. A chyba wszyscy wiemy, że kobieta doceniona czuje się w swoim ciele znacznie lepiej i dzięki temu jest po prostu bardziej zadowolona z życia?

Faceci pokochają Twój wdzięk, przełożonych zachwycisz umiejętnością kontrolowania sytuacji i podejmowania decyzji, rywalki będą Ci zazdrościć, a obcy ludzie zrobią wszystko, żebyś tylko pozwoliła im się poznać i spędzić w Twoim towarzystwie trochę czasu.

Feromony działają w sposób, który tak podkreśli Twoją osobowość, że staniesz się znacznie bardziej zauważalna w tłumie.

Piękny kwiatowy zapach pomoże Ci uwodzić i podrywać - przyciągaj do siebie żądnych Twojej bliskości mężczyzn, rozkochuj ich w sobie i sama decyduj, jak chcesz wykorzystać ich zainteresowanie.

Pojemność: 25 ml
Dozownik: Atomizer
Stężenie: 0.1 mg/ml

BTB to feromony idealne dla Ciebie!

Zwiększą Twoją przebojowość, a w oczach innych staniesz się nowym, dużo bardziej atrakcyjnym człowiekiem. Od teraz mężczyźni nie tylko oszaleją na punkcie Twojej seksualności, ale również będą zachwyceni całokształtem Twojej osobowości, dzięki czemu życie stanie się po prostu łatwiejsze.

Niezależnie od tego czy szukasz jednorazowej przygody, partnera na stałe czy chcesz przywrócić nieco namiętności w przygasłym długoletnim związku - rozwiązaniem na każdy z tych problemów są wyjątkowo efektywne feromony BTB.

Nie zajmują dużo miejsca, zmieszczą się w każdej torebce czy kieszeni, są bardzo proste w użyciu (aplikuje się je na te same miejsca co perfumy - szyja, nadgarstki itd.), więc mogą zagwarantować Ci poprawę w relacjach międzyludzkich w każdej chwili. Dodatkowym atutem jest długość działania feromonów, dzięki czemu masz szansę zrobić dobre nie tylko pierwsze wrażenie, ale również każde kolejne.

Nie musisz się obawiać, że ktoś odkryje Twój mały sekret - mężczyźni będą oczarowani Twoją osobą i jedyną kwestią wypełniającą ich myśli będziesz Ty i to, jak mogą Ci zaimponować. Feromony od BTB to produkt bezwonny i niemożliwy do zidentyfikowania. Oni po prostu Cię pokochają, bezrefleksyjnie lokując Cię na pierwszym miejscu w hierarchii swoich pragnień.

Być może na końcu tych eksperymentów czeka na Ciebie prawdziwa miłość, a Ty musisz jej tylko troszkę pomóc.


Dane techniczne:
Opakowanie: 10ml

Wydajność: około 370 kropel
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 4mg
Stężenie: 0,4 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8 mcg

Pheromax to jedne z najlepszych dostępnych na rynku feromonów o właściwościach uwodzicielskich i erotycznych. Teraz, ulepszone o dodatkowy składnik - oksytocynę, pomogą Ci szybciej i sprawniej budować z innymi ludźmi silne relacje oparte na zaufaniu. Miłość, pożądanie, satysfakcja, radość, spełnienie, pewność siebie, przebojowość - to tylko część zalet, które może dostarczyć Ci inwestycja w Pheromax OxyTrust.

Pheromax w wersji podstawowej to prawdziwy niewidzialny afrodyzjak, który pozwala zrewolucjonizować swoje życie towarzyskie, sprawiając, że faceci stają się otwarci, dowcipni, rozmowni i chcą Cię pożreć wzrokiem. Dzięki temu produktowi Ty sama stajesz się bardziej błyskotliwa i towarzyska. Teraz jednak czas na unikatową wersję OxyTrust!

Oksytocyna nazywana jest hormonem miłości. Jest to neuropeptyd zwiększający zaufanie. Stanowi to ogromny atut nie tylko podczas procesu uwodzenia, ale również w biznesie czy pracy, kiedy ufność jest niezwykle istotna. Dzięki temu łatwiej Ci osiągać swoje cele, również poza sypialnią.

Jeśli w życiu zawodowym czujesz się odrobinę stłamszona, brakuje Ci pewności siebie, a chciałabyś, żeby ludzie zaczęli brać Twoje zdanie pod uwagę, masz szansę na poprawę. Aura, która wytworzy się wokół Ciebie dzięki feromonom Pheromax OxyTrust sprawi, że w oczach osób trzecich znacznie zyskasz na atrakcyjności. Wszystkie Twoje walory zostaną podkreślone, a Ty, będąc w końcu docenioną, zaczniesz być silną, dominującą osobowością, która dla innych jest autorytetem.

Wystarczy niewielka ilość, żeby zauważyć pierwsze efekty! W stylowym flakoniku znajduje się między innymi estratetraenol, najsilniej działający na mężczyzn dotychczas poznany feromon. Dzięki temu nie oprze Ci się naprawdę nikt. W mgnieniu oka możesz zakręcić w głowie całemu światu. Tym bardziej, że teraz dzięki poręcznemu, niewielkiemu flakonowi masz szansę zabrać Pheromax OxyTrust dosłownie wszędzie i cieszyć się komfortem gotowości w każdej sytuacji.

Najlepszy efekt uzyskasz wcierając feromony w skórę, najlepiej w okolicach szyi, dekoltu, za uszami, na nadgarstkach czy w zgięciach łokciowych.

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%

Dawka większa niż zalecana może wywołać niepożądane efekty!