Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Bye Bra

Taśmy Bye Bra do podnoszenia biustu z jedwabnymi osłonkami na sutki to proste rozwiązanie na szybkie i skuteczne powiększenie kobiecego biustu bez konieczności operacji, a nawet stanika! Biustonosze samoprzylepne działają, podnosząc piersi od góry, dzięki czemu Bye Bra jest idealnym rozwiązaniem dla odzieży bez ramiączek i bez pleców. Taśma piersiowa Bye Bra może być noszona również pod bikini.

Samoprzylepne uniesienia piersi wykonane są z bardzo cienkiej i elastycznej folii samoprzylepnej produkowanej przez firmę 3M. Ten sam rodzaj folii stosowany jest w szpitalach i jest dermatologicznie bezpieczny. Biustonosz samoprzylepny w kształcie litery U umożliwia uniesienie sutków o kilka centymetrów do góry. Samoprzylepne podkładki do biustu mogą być również wykorzystywane do dokonywania korekt – na przykład, jeśli kobieta ma dwa różne kształty, rozmiary lub wysokości sutków – taśma biustonosza pomoże dokonać niezbędnych korekt estetycznych.

Zalecenie: Jeśli Twój rozmiar miseczki mieści się pomiędzy dwoma rozmiarami (tj. C i D LUB F i H), zawsze zalecamy większy. Dzieje się tak dlatego, że większy rozmiar można zmniejszyć tak, aby pasował do rozmiaru miseczki noszącej, w przypadku gdy jest on za duży. Po prostu usuń lub przytnij niepotrzebną część za pomocą nożyczek.

Taśma piersiowa Bye Bra jest dostępna w 3 rozmiarach: miseczki A-C, D-F i F+. Wszystkie trzy rozmiary są dostępne z jedwabnymi osłonkami na brodawki oraz silikonowymi osłonkami na brodawki wielokrotnego użytku.