Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: happy rabbit (gb)

Wibrator Happy Rabbit G-spot Rabbit Pink to ekskluzywna zabawka erotyczna wykonana tak, żeby dać ekscytujące doznania każdemu kto go używa. Piękny różowy kolor i delikatny silikon, z którego został wykonany wibrator sprawia, że to przedmiot pożądania dosłownie i w przenośni.

Dla Twojej rozkoszy

Happy Rabbit G-spot został stworzony dla Twojej rozkoszy. Podwójne pieszczoty pobudzają i odprężają, sprawiają, że żadna noc ani poranek nie będą takie same. Na straży Twoich wielokrotnych orgazmów stoją aż dwa, potężne silniki wprawiające w drżenie trzpień i stymulator łechtaczki. Końcówka do penetracji zagina się, by stymulować punkt G, to właśnie dzięki temu moc Twoich doznań jest tak niesamowita, że chcesz jeszcze i jeszcze. Dzięki tej pięknej zabawce Twoje orgazmy będą legendarne i nie będziesz mogła o nich zapomnieć w ciągu dnia.

Happy Rabbit G-spot możesz używać solo, ale dla otwartych i żądnych nowych doznań partnerów to zabawka, która może służyć do bardziej wyrafinowanych praktyk. To od Was zależy jak i kiedy użyjecie różowego króliczka. Wibrator sprawdzi się nie tylko w łóżku. Chętnie zanurkuje głębiej. Możesz swobodnie bawić się nim w trakcie kąpieli w wannie lub zaproponować partnerowi upojny prysznic: ty, on i Happy Rabbit G-Spot.

 

Doskonałość

Happy Rabbit G-Spot jest niezwykle przyjemny w dotyku, a to dzięki użyciu najwyższej jakości silikonu w kolorze różowym. Ten piękny przedmiot jest przeznaczony do jednoczesnej stymulacji pochwy i łechtaczki. Gwarancją dobrej zabawy przy pomocy tego wyjątkowego wibratora są dwa silniki: jeden z nich napędza trzon, a drugi uszy. Sam trzon ma możliwość 12 ustawień, natomiast uszy mają 3 prędkości stymulacji łechtaczki. Aby zmaksymalizować doznania wypustka na głównym trzpieniu wykrzywia się przy włączonym końcowym biegu. To stymuluje sławny punkt G, który sprawia, że orgazm pochwowy daje ogromną satysfakcję i większe doznania niż przy zwykłej stymulacji samej pochwy.

Wibrator Happy Rabbit G-Spot jest bardzo łatwy w ładowaniu i nie wymaga specjalnych akumulatorów, ponieważ jest on już w zabawce. Wystarczy podłączyć do zwykłego kabla USB i gotowe.

Mimo tego, że Twój wesoły, różowy króliczek obdarzony jest super mocami, nie musisz obawiać się, że będzie głośny. O tym czy będzie Cię słychać decydujesz Ty. Wibrator jest cichy i dyskretny.

Niewątpliwą zaletą wibratora jest jego wodoodporność. Bez problemu można go wykorzystać w trakcie kąpieli w wannie, basenie lub pod prysznicem. Nie boi się również seksu analnego, wystarczy dobry lubrykant wodny. W tym przypadku pamiętaj - nie używaj lubrykantów z zawartością silikonu ponieważ może to prowadzić do uszkodzenia materiału, z którego wykonana jest zabawka erotyczna!

 

Informacje:

- Materiał: silikon

- Zasilanie: akumulator

- Rodzaj ładowania: USB

- Sterowanie: za pomocą wbudowanego przycisku

- Wodoodporny - można używać w wodzie

- Długość penetracyjna: 13,3 cm

- Długość całkowita: 24 cm

- Obwód: 12 cm

- Średnica podstawy: 5 cm

- Uwaga: używać wyłącznie lubrykantów wodnych!