Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: happy rabbit (gb)

Jeśli szukasz połączonej stymulacji łechtaczki i stymulacji penetrującej, intensywnej przyjemności i dużej dawki szczęścia, to idealnym wyborem dla Ciebie będzie G-Spot Rabbit - jeden z dużej rodziny Szczęśliwych Królików.

G-Spot Rabbit szybko wprawi Cię w dobry nastrój, a Twojemu podnieceniu osiągnąć szczyty, a to wszystko dzięki dwóm silnym silnikom, 12 funkcjom trzonka i 3 prędkościom uszu. Dodatkowo wewnętrzna wypustka wykrzywia się w końcowym biegu, a wszystko to po to by uczynić orgazmy jeszcze większymi.

Ten wibrator wykonany z najwyższej jakości silikonu ładowany jest za pomocą kabla USB, jest niezwykle elegancki, z zakrzywionym trzpieniem do punktowych masaży punktu G.

15 trybów wibracji jest zasilane przez dwa potężne silniki zlokalizowane w trzonie i stymulatorze łechtaczki, a wszystko po to, aby zapewnić niezrównaną podwójną stymulację dla punktu G i łechtaczki. Pomimo swojej rewelacyjnej mocy G-Spot Rabbit jest na tyle cichy, że tylko Ty decydujesz czy ktoś usłyszy jak go używasz.


Przyjazny prysznicowi i otwarty na odrobinę zabawy w wannie z hydromasażem, ten króliczek chętnie sprawi przyjemność w każdym otoczeniu.

DANE TECHNICZNE:

   Średnica podstawy: 5cm

   Obwód: 12 cm

   Długość penetracyjna: 13,3 cm

   Długość całkowita: 24 cm

   Materiał: silikon

   Wodoodporny: można zanurzać

   Sterownie: wbudowany - przycisk

   Rodzaj zasilania: akumulator

 

WAŻNE: Używać tylko z lubrykantami wodnymi. Inne mogą zniszczyć zabawkę.