Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: OVO (GE)

Ciekawy design, ogromna moc i doznania najwyższych lotów dzięki produktowi sprawdzonej marki Ovo – Rabbit K1!

 

Daj się ponieść fantazji! Chcesz kupić urządzenie marki premium? Liczysz na potężne doznania i szybki orgazm? Uwielbiasz, kiedy łechtaczka jest pod ciągłą stymulacją? Doceniana przez tysiące klientów z całego świata marka OVO Cię nie zawiedzie. Przekonaj się, co dostaniesz wybierając Ovo – Rabbit K1!

 

Klucz do Twojej przyjemności!

 

Ovo – Rabbit K1 to sprawdzony wibrator z króliczkiem, czyli rozkoszną wypustką służącą do stymulowania łechtaczki w tym czasie, kiedy główna część zabawki znajduje się wewnątrz pochwy. Możesz mieć pewność, że specjaliści OVO dołożyli wszelkich starań, żeby zaspokoić Twoje potrzeby. Niesamowicie mocne silniczki tego wibratora zabiorą Cię na szczyt! Ich pracę możesz indywidualnie dostosować za pomocą panelu sterowania. Do dyspozycji będziesz miała 5 trybów wibrowania. Co ciekawe, mimo dużej mocy, Ovo – Rabbit K1 jest cichy, dlatego czekają Cię świetne doznania nawet wtedy, kiedy za drzwiami będą się znajdowały inne osoby. Ponadto, zabawka jest też wodoodporna, dlatego Twój czas spędzany pod prysznicem lub w wannie będzie przyjemny i ekscytujący.

 

Ovo – Rabbit K1 powstał z materiałów w pełni bezpiecznych dla skóry. Mowa tutaj o silikonie klasy medycznej. Aby zasilić urządzenie należy zamontować dwie baterie AAA, które wystarczą na długie godziny rozkoszy.

 

Parametry techniczne:

kolor: fioletowy

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

długość: 198,5mm

szerokość: 44 mm

zasilanie: 2 x bateria AAA (załączone w zestawie)

wodoodporność: pełna

funkcje: 5 trybów wibracji

 

* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!