Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Osoby, które wiedzą co oznacza BDSM oraz sex chłosta, zapewne posiadają już w swojej kolekcji gadżetów niejeden erotyczny pejcz. Nasz sklep oferuje jednak produkt wyjątkowy i unikalny, jakiego dotąd nie było na rynku. Kup gadżet Silicone & Polycarbonate Paddle i obserwuj skutki swoich uderzeń. 

 

Silicone & Polycarbonate Paddle wykonany jest z wyjątkowo trwałych materiałów. Rączka, która zapewnia pewny chwyt, wykonana jest z bezpiecznego dla zdrowia silikonu. Część właściwa, czyli ta do zadawania bólu, wykonana jest z poliwęglanu. Packa jest przezroczysta, dzięki czemu można za każdym razem natychmiast obserwować, jak uderzone ciało staje się czerwone. Jest to bardzo ekscytujący moment dla dominującego. Osoba uległa odczuwa zaś silny, podniecający ból. Osoby, które zdążyły już zakupić ten gadżet, pisząc opinie na temat produktu zwykle poruszają właśnie temat możliwości oglądania skutków swoich działań niemal natychmiast. Zwracają oni również uwagę na fakt, iż cena jest wyjątkowo niska, biorąc pod uwagę rozbudowaną funkcję oraz wysoką jakość użytych materiałów. 

 

Zastosowanie 

Gadżet marki Kink by Doc Johnson to absolutny niezbędnik osób, które doskonale odnajdują się w zabawach opartych na sex dominacji i chłoście. Packa może być wykorzystywana zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Kup i zaprowadź dyscyplinę wobec niegrzecznego partnera lub partnerki.

 

Specyfikacja 

Długość całkowita - 45,72 cm 

Szerokość - 3,81 cm

Materiał - silikon i poliwęglan 

Kolor - czarny i przezroczysty