Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LSDI

Żel intymny Aqua Gel 1000ml to specyfik, który na długo urozmaici Wasze zbliżenia! Największy lubrykant na bazie wody dostępny na rynku!

  

Lubrykant wodny Aqua Gel to najwyższa jakość w najniższej cenie. Wielka butelka 1000ml z pewnością starczy na długo! Czas dać z siebie wszystko! Profesjonalny żel intymny Aqua Gel jest lubrykantem na bazie wody, który zapewni Wam fenomenalny poślizg i doskonałe nawilżenie, dzięki czemu zapomnicie o jakichkolwiek podrażnieniach, otarciach czy suchości. Zróbcie sobie prezent i dodajcie Aqua Gel do asortymentu Waszej sypialni! Wyjątkowa formuła sprawia, że specyfik starczy Wam na jeszcze dłużej – wystarczy rozprowadzić nawet niewielką ilość żelu w miejscu intymnym, żeby cieszyć się jego doskonałym działaniem! Możecie urozmaicić swoje zabawy – lubrykant Aqua Gel idealnie sprawdzi się razem z wszelkiej maści zabawkami erotycznymi. Ponadto, bezpiecznie można go stosować z prezerwatywami lateksowymi. Przenieście się na zupełnie inny poziom wraz z lubrykantem wodnym Aqua Gel!

  

Aqua Gel na bazie wody poddano wszelkim testom jakościowym i dermatologicznym, więc możecie bez strachu wybrać ten produkt! W trosce o Wasz komfort żel opracowano tak, żeby nie zostawiał żadnych plam. Nie myślcie nawet, że do Waszej sypialni wkradnie się rutyna. Niezwykła wydajność, niska cena, najwyższa jakość – kup, przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych klientów naszego sklepu!

  

Produkt przebadany dermatologicznie i zgłoszony w KSIoK

Wyprodukowany w UE dla LSDI GROUP

Pojemność 1000ml

  

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.