Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LSDI

Odpowiednie nawilżenie okolic intymnych jest niezwykle istotne dla komfortu oraz satysfakcji z odbywania stosunku seksualnego. Suchość miejsc intymnych jest dość powszechnym zjawiskiem, uzależnionym od wielu, bardzo różnorodnych czynników. NEW Anal żel 150ml, to wyjątkowy produkt, który zachwyci zarówno wszystkich miłośników długich i niezwykle upojnych nocy, jak i tych, którzy z powodu problemów z suchością miejsc intymnych nie są w stanie móc całkowicie cieszyć się z przyjemności odbywania stosunków seksualnych.

Odpowiedni poziom nawilżenia może wyeliminować takie dolegliwości jak pieczenie, uczucie napięcia i ogólny dyskomfort związany z suchością pochwy. Taki stan rzeczy z pewnością zbyt dobrze nie wpływa na kobiece libido. Nic więc dziwnego, że poprzez problemy z suchością miejsc intymnych nie mają one ochoty na jakiekolwiek erotyczne zbliżenia z partnerem. Na szczęście jest na to skuteczna, ale przede wszystkim niezwykle przyjemna rada. Wystarczy sięgnąć po NEW Anal Żel, który zapewni niezapomniane doznania w czasie stosunku, a suchość miejsc intymnych pozostanie tylko nieprzyjemnym wspomnieniem .

Dlaczego warto sięgnąć po NEW Anal Żel?
Przede wszystkim dlatego, że:
-został on stworzony do pracy w idealnej harmonii z ciałem,
-produkt daje możliwość uzyskania doskonałego nawilżenia, bardzo realnie odwzorowującego to naturalne,
-zapach produktu jest bardzo delikatny i przyjemny, powodujący uczucie świeżości,
- żel jest bezpieczny i aksamitny, co jest niezwykle istotne dla dla bardzo delikatnej skóry w tym miejscu,
-żel nie tylko zapewnia większe doznania w czasie stosunku, ale również bardzo skutecznie chroni wrażliwe miejsca intymne przed bolesnymi otarciami,
-żel bardzo długo się utrzymuje, dzięki czemu jest niezwykle ekonomiczny,
-nie pozostawia uczucia dyskomfortu, gdyż dzięki doskonale opracowanej swojej strukturze nie pozostawia uczucia lepkości,
-NEW Anal Żel występuję w buteleczkach o pojemności 150 ml, dzięki czemu nawet przy dość intensywnym jego użytkowaniu, wystarcza na bardzo długo.

Użycie żelu jest niezwykle proste i bardzo przyjemne. Wystarczy niewielką ilość żelu rozprowadzić na wybranych przez siebie miejscach intymnych. Dla wzmocnienia efektu przyjemności, o rozprowadzenie i wmasowanie żelu można poprosić partnera.

NEW Anal Żel posiada doskonałą formułę, dzięki czemu nadaję się znakomicie zarówno do stosunków analnych, jak i waginalnych.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.