Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SZWAJA

SPANISH FLY WHITE

 

Czujesz się niepewnie w kontaktach z płcią przeciwną? Kontakty damsko-męskie są dla Ciebie źródłem dodatkowego stresu? W trakcie konwersacji ciężko jest Ci zebrać myśli? Wiele osób ma podobne doświadczenia. Wielu z nich towarzyszą złość i rozczarowanie, płynące z niewykorzystanej szansy na niezobowiązujący flirt lub odnalezienie drugiej połówki. Rozwiązaniem problemu mogą być feromony dla mężczyzn.

 

Feromony to biologicznie aktywne cząstki, które służą do komunikacji niewerbalnej, opartej na zapachu pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Wpływają na to jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Decydują o naszej atrakcyjności w oczach płci przeciwnej, a także o okazywanym nam szacunku i zaufaniu jaki wzbudzamy u innych.

 

Spanish fly white to feromony zapachowe dla mężczyzn w skoncentrowanej formie, przeznaczone do aplikacji na ubranie. Potęgują one działanie naturalnych feromonów, wytwarzanych przez Twoje ciało. Preparat został wyprodukowany za pomocą najnowszych technologii. Cechuje go atrakcyjny, męski i zdecydowany zapach. Już po pierwszej aplikacji poczujesz różnicę. Zmieni się zachowanie Twojego otoczenia i Twoje postrzeganie samego siebie.

 

Jeśli pragniesz wzbudzać zainteresowanie u kobiet i przyciągać ich spojrzenia to preparat właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu staniesz się bardziej atrakcyjny i pewny siebie. Zyskasz odwagę i śmiałość w kontaktach z kobietami. Dodatkową korzyść odniesiesz w sytuacjach intymnych. W trakcie miłosnych uniesień feromony spotęgują doznania Twoje i twojej partnerki. Udane i spełnione pożycie seksualne również przyczyni się do poprawy Twojego samopoczucia. Poczujesz się prawdziwym i spełnionym mężczyzną.

 

Feromony spanish fly white wesprą Cię nie tylko w sytuacjach z płcią przeciwną. Również przedstawiciele tej samej płci zaczną postrzegać Cię inaczej. Panowie zaczną patrzeć na Ciebie jak na osobę budzącą zainteresowanie oraz zaufanie. Będziesz uważany za osobę charyzmatyczną i wykazującą zdolności przywódcze. Pomoże Ci to odnieść większe powodzenia i sukcesy w życiu zawodowym, zwiększysz swoją szansę na awans. Osoby w Twoim towarzystwie również staną się bardziej otwarte, rozluźnione i chętne do współpracy. Może to być szczególnie korzystne w przypadku zawodów związanych z obsługą i zdobywaniem klientów, na przykład w pracy przedstawiciela handlowego. Dzięki specjalnej i idealnie skomponowanej mieszance hormonów, inni mężczyźni nie będą okazywali zazdrości z tytułu Twoich sukcesów.

 

Feromony dostępne są w dyskretnym flakoniku o pojemności 30ml. Chroni on feromony przed działaniem czynników zewnętrznych. Wystarczy niewielka ilość naniesiona na ubranie, za pomocą wygodnego kroplomierza, aby cieszyć się pozytywnymi efektami Spanish fly white.

 

Nie zwlekaj i odmień swoje życie. Daj się porwać przygodzie i zacznij odnosić większe sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Spełnij swoje najskrytsze marzenia dzięki feromonom.

 

Pojemność: 30ml

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.