Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SZWAJA

Nowość! Feromony zapachowe Spanish Fly Pink 10ml. Są to skoncentrowane feromony zapachowe dla kobiet do stosowania na odzież. Niezastąpione w negocjacjach biznesowych oraz podbijaniu męskich serc. Zapach odgrywa ogromną rolę w miłości, może bowiem pomóc w poszukiwaniu partnera. Najlepsze w działaniu feromonów jest to, że działają one w sposób całkowicie niezależny, bez Twojego udziału. Tworzą dookoła Ciebie naturalną aurę siły i uroku, czyli to, co 'tygryski' uwielbiają najbardziej.

 

Dzięki nowoczesnym feromonom zapachowym, jakimi są Spanish Fly, sytuacje życiowe począwszy od flirtu jak i biznesowe staną się o wiele łatwiejsze. Pomagają wzbudzić zaufanie i zainteresowanie u mężczyzn. Dzięki nim będziesz postrzegana przez Panów jako Samica Alfa. Spanish Fly są w stanie przyćmić Twoje ewentualne konkurentki w drodzę dążenia do względów wybranego przez Ciebie mężczyzny, a jak Ty wykorzystasz te względy, to już tylko zależy od Ciebie.

 

Aktywny składnik SENSFEEL (który jest gwarancją najwyższej skuteczności feromonów zapachowych SEXY) poprawia atrakcyjność kobiet poprzez zwiększenie syntezy naturalnych feromonów.

 

Jak działają Spanish Fly Pink - perfumy z feromonami:
-
Potęgują działanie naturalnych feromonów
-
Stworzą pozytywną aurę wokół Ciebie
- Wywołują wspaniały nastrój, wyzwalając uczucie szczęścia
- Zwiększają atrakcyjność oraz wpływają na podświadomość MĘŻCZYZN
- Dzięki wysokiemu stężeniu starczają naprawdę na długi czas

 

Jak stosować feromony zapachowe SPANISH FLY PINK 10ml:
Wystarczy nałożyć po 2 - 3 krople na ubraniu wierzchnim, w okolicach
nadgarstków oraz przy szyi. Dzięki temu,
że stosuje się je na ubranie są bardziej wyczuwalne przez drugą osobę. Feromony nie zostawiają żadnych śladów na odzieży, są całkowicie niewidoczne.

 

PAMIĘTAJ:

Feromony są skoncentrowane do stosowania na odzież!
Produkt nie jest kosmetykiem! Nie stosować na ciało!
Pojemność: 10ml

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.