Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: HOSTING TIME s.r.o.

PORNSTAR 80 kapsułek to doskonałej jakości suplement diety  4W1 - wspomagający męską potencję, wydłużający erekcję powiększający penisa oraz powodujący obfitszy wytrysk!

Kompleksowe działanie produktu, możliwe jest przede wszystkim dzięki zawartości solidnej dawki L-argininy, tribulusu, żeń-szenia oraz guarany.

PORNSTAR zapewnia mężczyznom erekcję na zawołanie, powiększenie penisa oraz znacznie bardziej obfity wytrysk, co poprawia życie seksualne, zarówno mężczyzny, jak i jego partnerce.

Dzięki suplementowi diety, mężczyzna będzie mógł się równać z największymi gwiazdami filmów dla dorosłych. Produkt ma bardzo szeroki zakres działania, nic więc dziwnego, że jest tak ceniony przez wielu mężczyzn na całym świecie. Choć specyfik ma bardzo silne działanie, to jednak dzięki obecności wielu cennych składników naturalnych, stosowany w zgodzie z zaleceniami jest produktem całkowicie bezpiecznym.

PORNSTAR znacząco wpływa również na podwyższenie poziomu testosteronu, czyli hormonu który w ciele mężczyzny odpowiedzialny jest między innymi za regulowanie tkanki tłuszczowej,co dodaje ogromny zastrzyk energii.

Ponadto, odpowiedni poziom testosteronu utrzymany w organizmie sprawia, że mężczyzna dłużej może cieszyć się swoją męskością i satysfakcjonującym życiem seksualnym.

Bardzo istotną kwestią, wpływająca na skuteczność stosowania suplementu diety jest regularne przyjmowanie 1 kapsułki dziennie, koniecznie o stałych porach (np. w czasie śniadania czy obiadu). Kapsułkę należy popić obfitą ilością niegazowanej wody. W zależności od specyfiki danego organizmu, pierwsze efekty działania kapsułek PORNSTAR widoczne mogą być już po około tygodniu. Nie należy przekraczać dozwolonej dawki dziennej (maks.2kapsułki).

Dzięki regularnemu przyjmowaniu suplementu diety PORNSTAR, mężczyźni mogą cieszyć się z:
-erekcji pojawiającej się niemal na zawołanie (powodują ją już nawet subtelne bodźce seksualne, co jednak wcale w tym przypadku nie łączy się z pojawieniem się przedwczesnego wytrysku),
-erekcji trwającej długo, nawet jeśli w ciągu godziny mężczyzna odbywa kilka stosunków seksualnych,
-bardziej twardego, większego i pełniejszego przyrodzenia,
-zwiększonej ilości oraz jakości wytrysku, co w szczególności zadowalające jest dla par, które starają się o potomka,
-zwiększenia i wsparcia w utrzymaniu odpowiedniego poziomu testosteronu, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania męskiego organizmu.

Choć w zdecydowanej większości przypadków, pierwsze efekty działania tabletek pojawiają się stosunkowo szybko, to zdarza się w nielicznych przypadkach, że na efekty trzeba będzie jednak poczekać nieco dłużej. W tym wypadku jednak cierpliwość jest niezwykle opłacalna.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.  Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...