Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LHX Pharma

LHX FLAMINA 4 tabletki
Jest to produkt dedykowany dla kobiet w celu osiągania upragnionych, seksualnych uniesień. Jest to suplement stworzony w szczególności dla Pań, które mają problemy z uzyskaniem przyjemności podczas zbliżeń i cierpią na spadek libido. Pomaga przy zaburzeniach o różnym podłożu, jednocześnie nie ingeruje w gospodarkę hormonalną organizmu. Warto wspomnieć, że to nie jest viagra dla Pań, a tani, bezpieczny dla zdrowia suplement dostępny w niskiej cenie, a przywracający skutecznie ochotę na seks.

Co faktycznie zwiększa libido u kobiet:

LHX FLAMINA 4 tabletki składa się z naturalnych składników, które wspomagają organizm kobiety w drodze na szczyt.
Owoc pieprzowca i lucerna siewna dostarczają do organizmu witamin B,C,D,E i K oraz prowitaminy A wraz z solami mineralnymi. Wszystko to jest potrzebne do  jego prawidłowego funkcjonowania.

L-arginina jest często stosowana u osób aktywnych ruchowo, dzięki czemu mają one większą wydolność organizmu i odczuwają mniejsze zmęczenie po treningu. Ma pozytywny wpływ na tkankę mięśniową i opóźnia procesy starzenia.
Żeń-szeń syberyjski jest adaptogenem. Substancja taka wyzwala w organizmie nadzwyczajne umiejętności powrotu do homeostazy, czyli równowagi w układach.
Orzechy cola pobudzają i stawiają na nogi, dzięki czemu kobieta czuje się bardziej gotowa i chętna do seksualnych zbliżeń,
Kofeina i imbir rozgrzewają ciało do walki, aby było gotowe do nowych wyzwań.
Cynk, wapń i niacyna odżywiają organizm, aby wszystkie układy prawidłowo działały i współgrały ze sobą.
Buzdyganek naziemny i muira puama z kolei, są substancjami, które zwiększają libido, działają na pobudzenie seksualne, zwiększają chęci, ale także możliwości podczas zbliżenia.

Naturalny skład LHX FLAMINA 4 tabletki pozwala kobiecie na powrót do gry. Stres, obowiązki, brak czasu. To wszystko czynniki, które obniżają libido kobiety. To z kolei ma wpływ na zmniejszone ukrwienie i nawilżenie pochwy, co skutkuje dyskomfortem podczas stosunku. A od tego niedaleko już do niechęci do zbliżeń. Tak koło się zamyka.
Dzięki LHX FLAMINA 4 tabletki te problemy znikają. Kobieta zaczyna się rozluźniać, a to wpływa na reakcje chemiczne zachodzące w organizmie. Narządy płciowe stają się bardziej rozluźnione, nawilżone i elastyczne.

Stres może wywoływać brak ochoty na współżycie. Możliwość odprężenia się powoduje wzrost libido. Kobieta pragnie swojego partnera, a jej ciało współgra i harmonijnie domaga się więcej. Nie bez znaczenia jest fakt, że wzrasta satysfakcja seksualna.
Kobieta dochodzi mocno i często. Koniec z grą w ruletkę, uda się czy się nie uda. Jest pobudzenie, jest seks, jest orgazm. I tak powinno to wyglądać. Dzięki LHX FLAMINA 4 tabletki staje się to możliwe i dostępne dla każdej kobiety.

LHX FLAMINA 4 tabletki pomaga kobietom osiągać to, co dla zdrowych mężczyzn jest oczywiste, czyli każdorazowa satysfakcja seksualna. Nie warto tracić czasu i czekać aż coś się zmieni samo, kiedy LHX FLAMINA 4 tabletki jest prostym rozwiązaniem w zasięgu ręki dostępnym w naszym sklepie w każdej chwili. Kup je w nowej, promocyjnej cenie i ciesz się życiem.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.