Kod producenta: LB-01
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Lavea

Wyprodukowane z naturalnych surowców, pochodzących z licencjonowanych upraw, mydło naturalne z nanosrebrem ręcznie robione to produkt najwyższej jakości. Dzięki zawartym w mydle cząsteczką srebra, jest ono skuteczne w walce z wszelkimi bakteriami, wirusami oraz innymi drobnoustrojami. Kompleksowa ochrona, jaką zapewnia zastosowanie mydła z nanosrebrem utrzymuję się przez długi czas. Efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu. Skóra staje się nie tylko mocniejsza ale i lepiej odżywiona.

Mydło naturalne z nanosrebrem jest także skutecznym środkiem wspomagającym naturalne właściwości lecznicze skóry. Stosuje się je m.in. do łagodzenia skutków oparzeń, grzybicy, a także podczas egzemy i trądziku. Naturalna właściwość mydła z nanosrebrem do wspierania regeneracji skóry jest także warta uwagi.

Mydło naturalne z nanosrebrem to produkt często wybierany przez alergików, ze względu na jego nieinwazyjny sposób działania oraz właściwości antytoksyczne, wspomagające utrzymanie higieny na stałym poziomie. Mydło z nanosrebrem nie zawiera żadnych substancji sztucznie generujących zapach czy kolor – skład tego produktu jest w 100% naturalny.

Napisz opinię
2016-01-12 16:28:14 - Agatka

Bardzo lubię ręcznie robione mydła a tutaj jest naprawdę szeroki wybór, mydło które wybrałam to te z nanosrebrem, jestem zadowolona

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...