Kod producenta: MM-01
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Lavea

Minerały zawarte w serii 'Lavea Dead Sea' są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata t.j. Martwego Morza. Kryształki soli są całkowicie odmienne od zwykłej soli morskiej, bowiem zawierają unikatowy naturalny magnez, wapń, brom i fosfor. Sól z MM działa uspakajająco i relaksująco na całe ciało, usuwa m.in. zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Minerały dodają cerze świeżości, witalności i blasku, nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i delikatna.
Seria Lavea Dead Sea Line nadaje się idealnie dla wrażliwej skóry z tendencjami do zapaleń. Zawartość minerałów z Morza Martwego uzupełnia straty w skórze przy częstym myciu. Nie narusza naturalnego pH a przy prawidłowym stosowaniu zagwarantuje skórze doskonałą ochronę.
Leczenie chorób skórnych nad Morzem Martwym należy historycznie do skutecznych sposobów leczenia. Minerały z tego morza są naturalnymi produktami o szczególnych właściwościach z których już od wieków korzystają miliony ludzi.

Napisz opinię
2016-08-26 18:32:00 - Ewelina

Morze Martwe to prawdziwy skarb dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją skórę.

2017-02-20 17:39:22 - Klaudia

Prysznic z tym żelem to chwila relaksu dla ciała i ducha.