Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: joydivision

IRONMAN Performance Spray – Twoja szansa na lepszą kontrolę nad momentem szczytowanie, późniejszy wytrysk i długi oraz namiętny seks!

Wielu mężczyzn cierpi z różnego rodzaju problemów związanych z ich sprawnością seksualną, a jednym z takowych jest bez wątpienia przedwczesny wytrysk. Każdy facet, któremu marzy się status doskonałego kochanka, powinien zdawać sobie sprawę, jak istotna jest satysfakcja jego partnerki. Z myślą o altruistach, marzących o gwarantowaniu kobiecie niezapomnianych wrażeń i niespotykanych dotychczas orgazmów, wyprodukowano wyjątkowy suplement – IRONMAN Performance Spray.

Wyjątkowość suplementu dla mężczyzn IRONMAN Performance Spray wynika przede wszystkim z subtelnego efektu znieczulającego, który pozwala znacząco wydłużyć czas stosunku, nie pozbawiając przy tym mężczyzny pełni doznań. Jeśli zatem pragniesz spotęgować swoją sprawność seksualną i nadal odczuwać pełnię satysfakcji z piękna seksu, trafiłeś na preparat doskonały!

Wytrzymałość i wydolność seksualna maratończyka to właśnie to, o czym marzy większość mężczyzn. Od tej chwili masz niepowtarzalną szansę, żeby gwarantować swojej kobiecie niezwykłą rozkosz przez całą noc!

IRONMAN Performance Spray to suplement dla mężczyzn, którzy mają dość nieskutecznych preparatów i cenią sobie efektywność oraz rzeczywiste rezultaty. Faceci często uznają za wstydliwe regularne wizyty u lekarzy-specjalistów, i nic w tym dziwnego, przecież niewiele osób lubi rozmiawiać z obcymi ludźmi o swoich problemach natury intymnej.

Dlatego właśnie wyprodukowano IRONMAN Performance Spray, środek dla mężczyzn, którzy chcą rozkoszować się pięknem udanego seksu przez całą noc, zachwycając przy tym swoją partnerkę niezwykłą jakością doznań.

Pojemność: 30 ml

Co musisz zrobić? Spryskać członka na kilka minut przed stosunkiem i, już po wchłonięciu, bawić się w najlepsze!
* Warto wziąć pod uwagę fakt, że efektywność suplementów jest w dużej mierze zależna od indywidualnych cech oraz predyspozycji danego organizmu, tak więc nasza firma nie jest w stanie zapewnić osiągnięcia konkretnych i z góry założonych rezultatów oraz efektów.