Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: system jo

Jo Clitoral Gel Atomic to najwyższej klasy żel stymulujący łechtaczkę, dzięki którego właściwościom możesz zyskać niepowtarzalne wręcz libido!

Preparat ten dostępny jest w czterech różnych wersjach, które różnią się intensywnością oddziaływania na kobiecy organizm, a Atomic to najmocniejszy produkt z tej serii. Dzięki niemu możesz błyskawicznie rozpalić swoje zmysły do czerwoności, zapewniając sobie niezapomniane chwile pełne namiętności.

Jesteś świadoma faktu, że Twoje libido nie jest szczególnie imponujące i przeszkadza to Twojemu partnerowi? Jo Clitoral Gel Atomic to żel intymny dla kobiet, którym marzy się niesamowite pożądanie i ochota na seks niezależnie od okoliczności. Wystarczy subtelna aplikacja produktu w okolicach łechtaczki, a fala namiętności może odwiedzić Cię w kilka chwil!

Czas stać się drapieżnym demonem seksu, którego mężczyźni utożsamiają z najpiękniejszymi chwilami w życiu!

Oziębłość seksualna to przyczyna problemów wielu związków - nic tak nie umacnia więzi między partnerami jak udane życie seksualne. Jest to wspaniały i stabilny fundament, który korzystnie wpływa na bliskość relacji. Jo Clitoral Gel Atomic pomoże przywrócić Waszej sypialni chwile, o jakich od dawna marzyliście.

Jo Clitoral Gel Atomic to suplement dla kobiet mających ochotę na znacznie bardziej intensywne doznania i orgazmy o niespotykanej dotychczas sile. Ten żel intymny może być wykorzystywany zarówno podczas wspólnych, całonocnych igraszek, jak i w trakcie samotnych wycieczek do świata pożądania i namiętności.

Seria Jo Clitoral Gel to szansa na skorzystanie z produktów o różnej mocy działania:

  • LIGHT - subtelne pożądanie,
  • MILD - średniej wielkości fala namiętności,
  • WILD - uderzenie gorąca, które rozpali każdą kobietę!


Pojemność: 10 ml* Wszystkie kobiety są inne, wyjątkowe i niepowtarzalne - biorąc pod uwagę specyfikę działania suplementów, których moc jest uwarunkowana szeregiem poszczególnych cech danego organizmu, nasza firma nie może zagwarantować uzyskania konkretnych, stałych efektów.

  • produkcja: 

    USA

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...