Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

MALE Cobeco Delay Spray Warming to suplement dla mężczyzn, którym marzy się lepsza kontrola nad momentem szczytowania i, co za tym idzie, dłuższy seks!

Spray intymny dla mężczyzn - dzięki jego niezwykłym właściwościom masz szansę na skorzystanie z efektu znieczulającego. Jest to nieprawdopodobna szansa dla wszystkich krótkodystansowców na opóźnienie orgazmu i zostanie seksualnymi maratończykami. Jeśli masz świadomość, że dochodzisz zbyt szybko i Twoja partnerka nie jest z tego faktu do końca zadowolona, MALE Cobeco Delay Spray Warming to preparat stworzony z myślą o takich facetach jak Ty!

Efekt znieczulający pozwala bardzo wydatnie poprawić swoją sprawność seksualną, lecz na całe szczęście jest na tyle subtelny i łagodny, że osiągana przez Ciebie przyjemność nadal będzie satysfakcjonująca!

Chyba każdemu mężczyźnie zależy na wizerunku najprawdziwszego macho, którego kobiety utożsamiają z namiętnością, pożądaniem i gwarancją orgazmu. Daj się im poznać jako niezawodny facet, potrafiący czynić cuda w łóżku. Niech panie wiedzą, z kim będzie im zdecydowanie najlepiej!

Dodatkowo, suplement dla mężczyzn MALE Cobeco Delay Spray Warming zapewnia delikatny efekt rozgrzewający podczas stosunku, dzięki czemu Twoje życie seksualne może stać się znacznie bardziej intensywne.

Unikalne właściwości spray'u intymnego MALE Cobeco Delay Spray Warming to niepowtarzalna szansa na wyjątkową kontrolę nad momentem szczytowania. Jeżeli kiedykolwiek marzył Ci się dłuższy seks, który zachwyci Twoją partnerkę, trafiłeś idealnie! Wystarczy aplikacja spray'u na całą powierzchnię penisa i odczekanie kilku chwil, aż preparat całkowicie się wchłonie.

Dostałeś od los wyjątkową szansę na długotrwałe stosunki i życie seksualne bardziej intensywne niż kiedykolwiek wcześniej. MALE Cobeco Delay Spray Warming to suplement dla mężczyzn, którzy cenią sobie sprawność seksualną maratończyka!

Pojemność: 15 ml* Suplementy już z definicji zakładają działanie, które zależy od szeregu indywidualnych cech danego organizmu i nie inaczej jest w przypadku MALE Cobeco Delay Spray Warming. Ze względu na różnorodność ludzkich organizmów, nasza firma nie jest w stanie zagwarantować uzyskania konkretnych, dokładnie założonych efektów.