Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: system jo

Jo Nippletitillator Fresh to żel intymny dla kobiet, którym marzy się znacznie bardziej intensywna stymulacja sutków!

Świeży, miętowy smak tego żelu sprawi, że Twój mężczyzna wręcz nie będzie w stanie oderwać się od Twoich sutków. Od tej chwili wszystkie jego marzenia będą dotyczyć całowania, lizania i pieszczot tych niezwykle wrażliwych stref erogennnych.

Jo Nippletitillator Fresh to suplement dla kobiet, które chcą uczynić swoje sutki jeszcze bardziej czułymi na wszelkie pieszczoty. Jeśli pragniesz sytuacji, w której nawet najbardziej subtelny dotyk może stać się przepiękną podróżą w kierunku niepowtarzalnej wręcz rozkoszy, żel ten jest dla Ciebie idealnym sposobem na intensyfikację życia seksualnego.

Udany seks to jeden z najbardziej istotnych fundamentów każdego mocnego i stabilnego związku, więc jeśłi marzy Ci się zdecydowanie bliższa relacja z partnerem, teraz możesz zbudować kapitalną, zmysłową atmosferę namiętności.

Czas na niezwykłe zbliżenia, dzięki którym... zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej!

Sutki to bardzo ważne, czułe i, niestety, często zaniedbywane strefy erogenne. Od tej chwili możesz zagwarantować sobie delikatne odczucie mrowienia i chłodu, który... podniesie temperaturę w Waszej sypialni! Nie wierzysz? Przekonaj się, jak wspaniale możecie się bawić dzięki suplementowi dla kobiet Jo Nippletitillator Fresh.

Wmasuj odrobinę żelu w okolice sutków lub pozwól zrobić to swojemu partnerowi - oboje będziecie niezwykle szczęśliwi i rozpaleni.

Daj Wam szansę na wyjątkowe doznania i niezwykle przyjemne chwile, podczas których usta Twojego partnera będą miały tylko jeden cel... no, chyba, że poprosisz go o coś innego - teraz, widząc jak wijesz się z rozkoszy, zrobi dla Ciebie wszystko!

Pojemność: 30 ml* Ciała wszystkich kobiet bardzo się od siebie różnią, gdyż każda kobieta jest wyjątkowa, a działanie suplementów uzależnione jest od indywidualnych cech danego organizmu, nasza firma nie jest zatem w stanie zagwarantować uzyskania konkretnych efektów.

  • produkcja: 

    USA