Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: system jo

Jo Nipple Titillator Strawberry to żel intymny, dzięki któremu możesz zwiększyć wrażliwość swoich sutków!

Sutki to niezwykle mocno uwrażliwiona strefa erogenna, której odpowiedne wykorzystanie może być gwarancją niezwykle intensywnych i przyjemnych doznań. Jeśli jednak masz wrażenie, że możesz odczuwać rozkosz jeszcze mocniej i lepiej, Jo Nipple Titillator Strawberry to produkt praktycznie stworzony z myślą o Tobie!

Delikatne mrowienie wraz z odczuciem chłodu może paradoksalnie podgrzać atmosferę w Waszej sypialni i sprawić, że nie będziecie potrafili sobie wyobrazić momentu, w którym przyjdzie Wam ją opuścić!

Wyjątkowe właściwości Jo Nipple Titillator Strawberry pozwolą Ci odczuwać każdy dotyk w sposób tak intensywny, jak nigdy wcześniej. Nawet najbardziej subtelne pieszczoty mogą być dla Ciebie niezapomnianymi podróżami poza granice dotychczasowo znanej Ci rozkoszy.

Odpowiednie relacje łóżkowe i satysfakcjonujące życie seksualne pozwala cementować związki i czynić kontakty damsko-męskie wyjątkowo bliskimi. Jeżeli marzysz o zmysłowych i namiętnych chwilach z partnerem, który zrobi dla Ciebie wszystko, Jo Nipple Titillator Strawberry to idealne rozwiązanie!

Dodatkowym atutem tego produktu jest truskawkowy smak, który sprawi, że Twój partner (lub partnerka) będzie marzył o pieszczotach z wykorzystaniem języka bez przerwy!

Wystarczy, że zaaplikujesz odrobinę żelu na sutki i delikatnie, subtelnie wmasujesz... Lub zrobi to za Ciebie Twój mężczyzna!

Pojemność: 30 ml* Ciało każdej kobiety różni się szeregiem indywidualnych predyspozycji, od których z definicji uzależniona jest intensywność działania suplementów, zatem nasza firma nie może zagwarantować uzyskania konkretnych efektów.

  • produkcja: 

    USA

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...