Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: joydivision

Clitorisex For Her to żel stymulujący dla kobiet, które chcą kochać się częściej i odczuwać w związku z tym znacznie większą przyjemność!

Niezwykłe właściwości tego żelu intymnego to niepowtarzalna szansa dla kobiet marzących o większym libido. Udane życie seksualne to jeden z najważniejszych fundamentów każdego związku. Często jednak nie sposób poradzić sobie z oziębłością seksualną, która z różnych przyczyn dotyka wielu kobiet.

Clitorisex For Her to suplement dla kobiet, które chcą poprawić ukrwienie stref erogennych, co w konsekwencji prowadzi do silniejszego odczuwania doznań, osiągania intensywniejszych orgazmów i większego libido. Czas pomyśleć o jak największej satysfakcji seksualnej, zarówno Twojej, jak i Twojego partnera!

Twój facet będzie zachwycony libido, które od teraz może stać się nieodłącznym elementem Waszego związku! Zachwyć go niespotykaną ochotą na namiętny i zmysłowy seks, gwarantując również sobie niezapomniane doznania.

Subtelne rozgrzanie stref intymnych sprawi, że momentalnie odczujesz ogromną ochotę na pieszczoty, a ich intensywność zniechęci Cię do wychodzenia z sypialni.

Wiele czynników może negatywnie wpłynąć na damskie libido i czasem ciężko zniwelować skutki ich oddziaływania. Rozwiązanie tego problemu jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy wmasować niewielką ilość żelu w okolice łechtaczki, poczekać do wchłonięcia i rozkoszować się nadchodzącą wielkimi krokami falą namiętności.

Pojemność: 40 ml* Ciało każdej kobiety jest jedyne w swoim rodzaju i inaczej reaguje na właściwości danego suplementu, przez co nie jesteśmy w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.


  • produkcja: 

    Niemcy