Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: hot

Ero Prorino Clitoris Cream Women to pobudzający krem dla kobiet, które chcą być rozgrzane i namiętne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

Wystarczy bardzo niewielka ilość kremu intymnego Ero Prorino Clitoris Cream Women, żeby zagwarantować sobie uczucie niezwykle przyjemnego mrowienia, które będzie zwiastować nadciągającą falę niesamowitego pożądania. Jeśli od jakiegoś czasu masz wrażenie, że Twoje libido jest niewystarczające i chciałabyś móc cieszyć się seksem w tak samo zmysłowy sposób, jak wcześniej, ten produkt to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie.

Potencjalnych powodów spadku kobiecego libido jest bardzo dużo i zdarzają się sytuację, w których nie sposób zdefiniować tego jednego, który ma największy wpływ. Z myślą o paniach, którym marzy się libido i gotowość seksualna niezależnie od okoliczności, wyprodukowano krem intymny Ero Prorino Clitoris Cream Women. Jest to suplement dla kobiet pragnących zachwycić swojego partnera niezwykłą wręcz ochotą na igraszki i pieszczoty.

Nie od dziś wiadomo, że udane i satysfakcjonujące życie seksualne może wspomóc proces cementowania związku. Jeśli zatem marzy Ci się seria zmysłowych zbliżeń, dzięki którym Wasze relacje staną się znacznie lepsze i bardziej namiętne.

Twój partner pokocha Twoje libido i zupełnie nową jakość seksu, który będziesz chciała uprawiać praktycznie na zawołanie. Przecież każda kobieta kocha intensywne pieszczoty, pozwalające na niezapomniane orgazmy - teraz masz wyjątkową okazję, żeby znów wić się z rozkoszy i zostań boginią seksu!

Co musisz zrobić? Niewielką ilość suplementu dla kobiet Ero Prorino Clitoris Cream Women wmasować w łechtaczkę i wargi sromowe. Kiedy krem się wchłonie, pojawi się fala takiego gorąca, która nie pozwoli Ci myśleć o czymś innym niż piękny i fantastyczny seks.

Pojemność: 50 ml* Kobiety to istoty wyjątkowe i niepowtarzalne, a działanie suplementów jest uzależnione indywidualnymi cechami organizmu. W związku z tym nasza firma nie jest w stanie zagwarantować uzyskania konkretnych, ściśle założonych efektów.

  • produkcja: 

    Austria