Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Ero Prorino - suplement diety dla kobiet, które pragną zwiększyć swoje libido i stać się namiętnym demonem seksu!

Przyczyn obniżenia kobiecego libido może być bardzo wiele - do najbardziej powszechnych należą między innymi aktualny stan zdrowia, przebyta ciąża czy zaburzenia hormonalne. Część tych powodów ciężko nawet zdefiniować. Dzięki Ero Prorino możesz błyskawicznie rozpalić swe zmysły i przywołać namiętność, o jakiej marzyłaś!

Koniec z oziębłością seksualną!

Seks to jeden z najistotniejszych elementów każdego związku, jednak stres i zmęczenie często sprawiają, że nie możemy cieszyć się jego pięknem w stu procentach. Ero Prorino to szansa na osiąganie pełnej satysfakcji seksualnej.

Jeśli chciałabyś powrócić do czasów, w których potrafiłaś korzystać z życia i spędzać wiele wyjątkowych chwil w sypialni, właśnie znalazłaś rozwiązanie.

Unikalna receptura tego wyjątkowego produktu została stworzona w oparciu o ziołowe składniki. Przez lata wspomagały one bowiem kobiece libido w naturalny sposób, gwarantując ludziom udane życie seksualne od wieków.

Jeśli chcesz stać się bardziej wrażliwa na pieszczoty, zapewnić sobie optymalne nawilżenie, rozpalić swoje zmysły i dać się ponieść własnej fantazji, Ero Prorino to suplement dla kobiet takich, jak Ty!

Wystarczy wziąć jedną tabletkę na pół godziny przed stosunkiem.

Opakowanie zawiera 10 tabletek.* Każda kobieta jest jedyna w swoim rodzaju, w związku z czym w wielu przypadkach suplementy działają z różną intensywnością. Nie możemy więc zagwarantować osiągnięcia precyzyjnie określonych efektów i celów.  • produkcja: 

    Austria