Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: ruf

Hot Sex Girl to niezwykle skuteczny afrodyzjak dla kobiet, których libido może być niewiarygodnie duże w kilka chwil!

Kilka kropel tego niezwykłego preparatu wystarczy, żeby rozpalić kobiece zmysły do czerwoności. Jeśli doskwiera Ci oziębłość seksualna, która jest problemem naprawdę wielu kobiet, nie mogłaś trafić lepiej. Produkt ten pomoże Ci wywołać ogromną dawkę pożądania, będącego kapitalnym wstępem do pięknych chwil wypełnionych namiętnością.

Jeśli czujesz, że gdzieś ulotniła się Twoja ochota na miłosne igraszki, nie możesz dłużej czekać. Najwyższy czas skorzystać z unikalnych właściwości suplementu diety dla kobiet Hot Sex Girl i wyzwolić w sobie prawdziwą tygrysicę, gorącą i zmysłową. Czasem ciężko zdefiniować powód braku ochoty na seks, ale teraz bardzo łatwo można sobie z tym poradzić.

Satysfakcjonujące życie intymne jest bardzo ważnym elementem każdego stabilnego związku, warto więc dać sobie niepowtarzalną szansę na spotęgowanie poczucia bliskości. Zadbaj o Wasze relacje i pokaż swojemu facetowi, jak wiele możecie razem osiągnąć w sypialni!

Poczuj się znowu atrakcyjna, kobieca i seksowna, udowadniając mężczyznom, że jesteś absolutnie najlepszym, co może im się przytrafić. Daj się poznać jako ognista kochanka, która sprawia, że faceci nie mogą spać po nocach.

Jeśli zaś jesteś facetem, pamiętaj, że nic nie rozpali Twojej kobiety bardziej niż ten wyjątkowej jakości afrodyzjak! Skorzystaj z jego właściwości i spójrz, jak Twoja partnerka rozbiera Cię wzrokiem i tylko czeka, aż to wykorzystasz. I to więcej niż jeden raz!

Pojemność: 20 ml


* Należy mieć świadomość, że każda kobieta jest absolutnie wyjątkowa, unikalna i jedyna w swoim rodzaju, a efektywność suplementów zależy od indywidualnych predyspozycji poszczególnych organizmów, zatem nasza firma nie może zagwarantować osiągnięcia konkretnych rezultatów.

  • dlugosc_calkowita: 

    0

  • produkcja: 

    Francja