Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

Spanish Drops Strawberry to unikalne połączenie niezwykłych właściwości hiszpańskiej muchy oraz ponętnego smaku truskawek!


Dlaczego warto wybrać akurat hiszpańską muchę? Ponieważ świetnie sprawdza się w przypadku osób, które cierpią nieco z powodu oziębłości seksualnej i marzą o zdecydowanie większym libido. To również doskonałe rozwiązanie dla osób marzących o podrywaniu i uwodzeniu ze znacznie większą skutecznością!

Niektórym ludziom wydaje się, że wysokiego libido praktycznie nie może stracić. Niestety, nie jest to prawda i zdarza się, że popęd seksualny i ochota na pieszczoty ulega znacznemu osłabieniu. Co może spowodować, że człowiek traci możliwość czerpania pełnej radości z piękna seksu? Wiele czynników, wśród których można wyróżnić kilka najczęściej występujących:

 • wzrastający wiek człowieka,
 • różnego typu choroby, zaburzenia hormonalne i ogólnie zły stan zdrowia,
 • kiepska dieta i stosowanie używek,
 • zmęczenie,
 • stres.


Umiejętność czerpania pełnej radości z seksu to piękna sprawa, nie tylko ze względu na ogrom towarzyszącej mu przyjemności, ale również z powodu szans na stworzenie stabilnego związku opartego na poczuciu komfortu i bliskości. Udane życie seksualne to przecież doskonały budulec relacji damsko-męskich!

Jeśli na Twym seksualnym horyzoncie znajduje się cel, który pragniesz osiągnąć, suplement diety w postaci hiszpańskiej muchy Spanish Drops Strawberry to świetny sposób aby to zrobić!

Produkty z serii Spanish Drops wyróżnia ogromna różnorodność smaków. Tym razem oferujemy Państwu zmysłową truskawkę!

Daj sobie (lub komuś!) szansę na rozpalenie zmysłów do czerwoności i poczucie potężnego tsunami niezwykłego pożądania i namiętności!

Co musisz zrobić? Wystarczy, że kilka kropel suplementu diety Spanish Drops Strawberry umieścisz pod językiem lub w szklance z napojem osoby, na której podnieceniu Ci zależy!

Pojemność: 15 ml* Sugerujemy wziąć pod uwagę, że suplementacja z definicji zakłada skuteczność uwarunkowaną szeregiem indywidualnych cech danego organizmu, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskania konkretnych, z góry założonych efektów.


 • kolor: 

  NO

 • produkcja: 

  Holandia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...