Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

Spanish Drops Pineapple, czyli kompozycja mocy hiszpańskiej muchy i zmysłowego aromatu słodkiego ananasa!


Hiszpańska mucha to afrodyzjak, który pozwala wywołać w każdym falę gorącego pożądania, bardzo dobrze wpływającego na popęd seksualny. Jeśli marzy Ci się zwiększenie zakresu własnych umiejętności w dziedzinie uwodzenia lub pragniesz zagwarantować sobie niebywałe wręcz libido, Spanish Drops Pineapple to preparat wyprodukowany z myślą o Tobie!

Produkty z serii Spanish Drops to wielki wybór smaków i aromatów, które jeszcze bardziej mogą podkręcić atmosferę w sypialni. Tym razem do Państwa dyspozycji został oddany ananas, słodki owoc, znany w świecie seksu ze zbawiennego wpływu na jakość i smak nasienia.

Wydawać by się mogło, że prawdopodobnie każdy człowiek na świecie kocha seks. Niestety, wiele czynników może mieć wyjątkowo niekorzystny wpływ na popęd seksualny, co finalnie odbiera możliwość czerpania radości z piękna seksu.

Na całe szczęście, Spanish Drops Pineapple to suplement diety dla osób, które pragną ponownie poczuć nadciągającą falę namiętności lub zapewnić ją komuś innemu. Zatem niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć własne libido, czy może marzysz o uwiedzeniu potencjalnego partnera seksualnego, hiszpańska mucha to idealne rozwiązanie!

Cóż takiego może odebrać ludziom ochotę na seks? Przede wszystkim postępujący wiek, gdyż niestety z biegiem czasu libido zanika. Inne niezwykle istotne czynniki to między innymi przemęczenie spowodowane nadmiarem pracy lub stres, który też może się z nią wiązać. Destrukcyjny wpływ na popęd seksualny mają również używki czy kiepska dieta. Ostatnią z najbardziej powszechnych przyczyn utraty libido są po prostu problemy zdrowotne lub zaburzenia o charakterze hormonalnym.

Pozwól sobie na skorzystanie z tej niezwykłej szansy i przywróć Wam stuprocentową radość z seksu!

Pojemność: 15 ml

Jak korzystać? Należy umieścić kilka kropel pod językiem lub w szklance z napojem osoby, na której pożądaniu i libido nam zależy.* Radzimy pamiętać, że skuteczność suplementacji zależy od indywidualnych cech danego organizmu, co sprawia, że nasza firma nie jest w stanie zapewnić uzyskania ściśle założonych efektów.

  • kolor: 

    NO

  • produkcja: 

    Holandia