Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: shunga

Sexual Energy Drinx Male to afrodyzjak dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoją ochotę na seks!

Jeśli marzy Ci się gotowość w każdej sytuacji, Sexual Energy Drinx Male to suplement dla mężczyzn właściwie doskonały dla Ciebie. Wiele osób myśli, że oziębłość seksualna dotyka jedynie kobiet, które muszę odganiać się od napalonych facetów. Ten niezwykle krzywdzący stereotyp nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości w najmniejszym stopniu, gdyż przedstawiciele płci uznawani za nieco mniej piękną często cierpią z powodu podobnych problemów w takim samym lub większym stopniu!

W przypadku mężczyzn kłopoty tego typu są tym gorsze, że bardziej wstydliwe - kobiety przecież w ludzkiej podświadomości nie występują w roli samca alfa, który wręcz musi uwodzić, podrywać, zdobywać i wykorzystywać.

Faceci niestety są uznawani za zdobywców, którym wręcz nie wypada nie mieć ochoty na seks. Ale oni też są ludźmi podatnymi na mnogość wszechobecnych czynników niwelujących szansę na optymalne libido.

Dlaczego tak się dzieje? Co powoduje, że niektórzy mężczyźni cierpią przez takie, a nie inne libido? Przyczyn może być niezwykle dużo!

  • wiek,
  • stres,
  • zmęczenie,
  • choroba,
  • tryb życia,
  • dieta,
  • i wiele, wiele innych!


Suplement dla mężczyzn Sexual Energy Drinx Male kompleksowo poprawia męską sprawność seksualną! W jaki sposób? Oprócz zagwarantowania niewyobrażalnej fali namiętności oraz pożądania, stosowanie tego preparatu wpływa korzystnie również na kontrolę momentu wytrysku, a więc opóźnienie momentu szczytowania, na siłę i łatwość osiągania erekcji oraz większą i bardziej intensywną przyjemność!

Wystarczy, że 1/3 tego produktu dodasz do soku lub wody, wypijesz i możesz cieszyć się efektami, które zbliżają się wielkimi krokami!

Pojemność: 23 ml
* Preparaty o charakterystyce suplementów działają inaczej na różnych ludzi, co sprawia, że po prostu nie możemy zapewnić uzykania konkretnych efektów.

  • produkcja: 

    Kanada