Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

Penis XL Cream East to krem intymny dla mężczyzn, którym marzy się powiększenie penisa i większa erekcja!

Wielu mężczyzn cierpi z powodu rozmarów penisa, które nie są satysfakcjonujące i imponujące. Współcześnie presja dotycząca gabarytów przyrodzenia jest coraz większa i praktycznie każdy facet marzy o sprzęcie gwarantującym mu zachwyt partnerki. Jeśli marzy Ci się sytuacja, w której kobiety na sam widok Twojej erekcji nie mogą wyjść z podziwu, a Ty jesteś w stanie zagwarantować im doznania bardziej intensywne, niż ktokolwiek przed Tobą... Penis XL Cream East to suplement dla mężczyzn takich, jak Ty!

Rewelacyjna formuła oparta na naturalnych składnikach aktywnych pozwala poprawić krążenie krwi w strefach intymnych oraz korzystnie wpływa na funkcje tkanek jamistych prącia, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie jego maksymalnej długości i grubości oraz wydatne wzmocnienie erekcji.

Pewnie wiele razy słyszałeś, że rozmiar rzekomo się nie liczy. Dzięki unikalnym właściwościom Penis XL Cream East, możesz na własnej skórze przekonać się o tym, jak mało prawdziwe jest to stwierdzenie! Kobiety będą zachwycone Twoją aktualną sprawnością seksualną.

Ten krem intymny to suplement dla mężczyzn, którzy chcą zdobyć wizerunek silnych, niezawodnych samców alfa, utożsamianych z gwarancją niespotykanej dotychczas rozkoszy! Marzy Ci się wytrzymałość, wydolność, męskość i moc? Czas przeprowadzić rewolucję swojego życia seksualnego i sprawić, że kobiety zrobią wszystko, aby znaleźć się w Twojej sypialni.

Duży i silny penis oraz umiejętność osiągania potężnej erekcji na zawołanie to powód do dumy każdego mężczyzny, więc jeśli chcesz być postrzegany przez kobiety jako najprawdziwszy superbohater, który w łóżku może wszystko, Penis XL Cream East to suplement w postaci kremu intymnego dla mężczyzn wyprodukowany z myślą o Tobie!

Jedyne, co musisz zrobić, to wmasować w całą powierzchnię penisa niewielką ilość kremu i poczekać, aż się wchłonie!

Pojemność: 50 ml* Działanie suplementów już z definicji uwarunkowane jest szeregiem indywidualnych cech i predyspozycji danego organizmu, zatem nasza firma nie jest w stanie zagwarantować uzyskania konkretnych, dokładnie założonych efektów.

  • produkcja: 

    Holandia