Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: ruf

Retard”907 to kapitalny spray opóźniający wytrysk – świetny sposób na przeprowadzenie wielkiej rewolucji w swoim życiu seksualnym. Czas zmian na lepsze!

Przedwczesny wytrysk to ogromny problem, który dotyczy nadspodziewanie dużą liczbę mężczyzn i, niestety, niektórzy z nich nie potrafią sobie z tym poradzić. Na całe szczęście, wśród wielu dostępnych na rynku preparatów można znaleźć i te gwarantujące niesamowite efekty. Do takich produktów należy spray intymny Retard”907!

Subtelny efekt znieczulający, który nijak nie wpływa na jakość odczuwanych doznań, dzięki czemu możesz znacznie opóźnić moment szczytowania bez utraty ogromnej przyjemności. Delikatne zmniejszenie wrażliwości najbardziej czułych receptorów penisa to niezwykła szansa na znakomitą kontrolę nad wytryskiem!

Od tej chwili w oczach kobiet możesz stać się nieprawdopodobnie niezawodnym królem sypialni, z którym zechcą dzielić najpiękniejsze chwile wypełnione namiętnością, pożądaniem i historyczną wręcz rozkoszą!

Stań się pewnym siebie łowcą, który żyje ze świadomością, że jest najlepszym, na co tylko może trafić kobieta!

Jedyne co musisz zrobić, to spryskać suplementem dla mężczyzn Retard”907 powierzchnię penisa na kilka minut przed stosunkiem, i cieszyć się kompletnie nową jakością seksu!

Od tej chwili możesz dłużej, intensywniej, lepiej!

Retard”907 to suplement dla mężczyzn ceniących sobie efektywność, jakość oraz niezapomniane wrażenia!
* Suplementy działają w sposób, w którym efekty są zdeterminowane przez cechy i predyspozycje pojedynczego organizmu, zatem nasza firma nie jest w stanie zapewnić osiągnięcia konkretnych rezultatów.

  • dlugosc_calkowita: 

    0

  • produkcja: 

    Francja