Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: ruf

GIGAMAN to krem intymny, dzięki któremu w krótki czasie możesz pozbawić się kompleksów dotyczących rozmiarów i zagwarantować sobie zupełnie nową jakość życia intymnego!

Nieprawdopodobnie skuteczna formuła suplementu dla mężczyzn GIGAMAN pozwala w rzeczywisty sposób zwiększyć gabaryty przyrodzenia. A kiedy Twój penis stanie się dłuższy, grubszy i większy, Twoja partnerka zechce spędzać z Tobą w sypialni każdą wolną chwilę!

Każdy facet marzy o imponowaniu kobietom rozmiarami swojej erekcji, a to właśnie Ty dostajesz teraz tę niezwykłą szansę!

Krem intymny GIGAMAN to niepowtarzalna okazja, żeby zostać przebojowym i pewnym siebie samcem alfa, utożsamianym przez kobiety z gwarancją niezapomnianego orgazmu. Jeżeli nie masz nic przeciwko wizerunkowi herosa, który w sypialni nie ma sobie równych, trafiłeś na suplement dla mężczyzn takich, jak Ty!

Rewelacyjna formuła GIGAMAN znakomicie wpływa na przepływ krwi w strefach erogennych, dzięki czemu odpowiednia jej ilość w ciałach jamistych pozwala na optyczne zwiększenie rozmiaru członka.

Jeśli marzy Ci się erekcja, która jest potężna, silna i mocna, a osiągnięcie jej nie stanowi dla Ciebie najmniejszego problemu, GIGAMAN to suplement dla mężczyzn takich, jak Ty!

Ogromny i twardy jak skała penis to marzenie każdego mężczyzny, a Ty możesz osiągnąć gabaryty, które zaimponują kobietom, zachwycą je i sprawią, że osiąganych przy Tobie orgazmów nie zapomną już do końca życia!

Jedyne, co należy zrobić, to wsmarować odrobinę żelu w powierzchnię członka raz dziennie, najlepiej na kilka minut przed stosunkiem.

Pojemność: 100 ml* Radzimy pamiętać, że wpływ na efektywność suplementów mają w dużej mierze indywidualne cechy danego organizmu, więc nasza firma nie jest w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych rezultatów.

  • dlugosc_calkowita: 

    0

  • produkcja: 

    Francja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...