Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Total Men to suplement diety dla mężczyzn, którzy marzą o kompleksowej poprawie swojego życia seksualnego!

Tabletki Total Men zostały wyprodukowane z myślą o mężczyznach, którzy szukają preparatu wpływającego na wiele aspektów sprawności seksualnej.

  • przede wszystkim znacznie łatwiej osiągniesz satysfakcjonującą erekcję,
  • Twoja erekcja będzie potężna,
  • będziesz mógł uprawiać seks dłużej i częściej,
  • zwiększy się Twoja sprawność seksualna,
  • zwiększy się również Twoje libido.


Wyjątkowość suplementu dla mężczyzn Total Men wynika przede wszystkim z unikalnej receptury opartej na trzech naturalnych składnikach. L-arginina odpowiada za szybszą regenerację po wysiłku, dzięki czemu będziesz bardziej męski i niezawodny. Drugi z nich, czyli Tribulus, ma bardzo korzystny wpływ na przepływ krwi, co znacząco zwiększa potencję i czyni erekcję silniejszą i mocniejszą. Natomiast kreatyna reguluje pracę mięśni i przyśpiesza ich przyrost.

Bądź niezwykle męski, mocny i pewny siebie. Niech kobiety w końcu sobie uświadomią, że możesz być ich prywatnych superbohaterem, dzięki któremu krzyczą z rozkoszy wniebogłosy.

Chyba nie chcesz zmarnować niepowtarzalnej szansy na budzenie się każdego poranka ze świadomością, że to Ty jesteś królem życia?

Penis jest niezwykle istotny dla każdego faceta, warto zatem zadbać o jego kondycję i wygląd. Total Men to suplement diety dla mężczyzn, którym marzy się kompleksowa pielęgnacja członka.

Opakowanie: 5 tabletek* Warto pamiętać, że suplementy diety z definicji zakładają działanie uwarunkowane indywidualnymi predyspozycjami mężczyzny, zatem nie jesteśmy w stanie zagwarantować uzyskania konkretnych efektów.


  • produkcja: 

    Polska

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...