Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: hot

Ero Prorino Potency Caps to perspektywa potencji tak satysfakcjonującej, jak nigdy dotąd! Czas udowodnić kobietom, że jesteś gwarancją niebywałego orgazmu!


Brak optymalnej erekcji to bardzo często powód dużych kompleksów i poczucia bezsilności. Żaden facet nie chce czuć się mało męski i niepewny. Na szczęście, Ero Prorino Potency Caps oferuje szereg właściwości, które kompleksowo poprawią życie seksualne każdego potrzebującego mężczyzny.

Co może mieć wpływ na męskie libido i pozbawić faceta szans na potężną erekcję? Czynników jest bardzo wiele i zdarza się, że wskazanie tego jednego, odpowiedzialnego za pogorszenie sprawności seksualnej mężczyzny jest niemalże niemożliwe, ale do najbardziej popularnych należą:

  • czas i postępujący wiek,
  • zły stan zdrowia i przebyte choroby,
  • używki (papierosy, alkohol),
  • nieodpowiednia dieta uboga w składniki odpowiedzialne za stan potencji,
  • przepracowanie oraz przemęczenie,
  • duża dawka stresu.


Facet, któremu nie idzie w sypialni, szybko staje się mniej pewny siebie i przebojowy, zanika też świadomość jego wartości, nawet jeśli jest to kompletnie bezpodstawne. Unikalna receptura suplementu diety dla mężczyzn Ero Prorino Potency Caps została wyprodukowana w sposób gwarantujący szereg właściwości kompleksowo poprawiających życie seksualne faceta.

Silniejsza erekcja, którą osiągniesz w kilka chwil, bardziej intensywne doznania i niespotykana dotychczas rozkosz, zadowolona partnerka oraz niespotykane do tej pory możliwości seksualne. Brzmi nierealnie? To wszystko może być Twoje, rozwiązanie masz na wyciągnięcie ręki i tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz z tej wyjątkowej okazji.

Suplement diety dla mężczyzn, którzy chcą być silni, niezawodni i najlepsi!

Opakowanie: 5 kapsułek* Warto wziąć pod uwagę, że jedną z cech suplementacji jest działanie uwarunkowane indywidualnymi cechami organizmów poszczególnych osób, zatem nasza firma wręcz nie moża zapewnić uzyskania konkretnych, ściśle założonych efektów.

  • produkcja: 

    Austria