Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: ruf

Nymphorgasmic Cream to unikalny krem pobudzający łechtaczkę, dzięki któremu każda kobieta może zagwarantować sobie niespotykane dotychczas doznania oraz niezapomniane orgazmy!

Delikatny efekt rozgrzania i subtelne mrowienie, który obudzi demona seksu w nawet najbardziej oziębłych kobietach – wydaje się nierealne, jednak Nymphorgasmic Cream może zapewnić Ci nieprawdopodobną rozkosz!

Niezależnie od tego czy masz jakiekolwiek problemy z uzyskaniem wystarczającego libido, czy może po prostu chcesz jeszcze bardziej zintensyfikować swoje doznania - Nymphorgasmic Cream to suplement dla kobiet takich, jak Ty!

Udane życie seksualne jest kluczowe w przypadku każdej pary, więc jeśli chcesz oprzeć Wasz związek na jeszcze bardziej stabilnych fundamentach, po prostu nie mogłaś trafić lepiej. Seks to jeden z najbardziej istotnych elementów relacji damsko-męskich, zatem daj Wam szansę na poczucie bliskości, o jakim wcześniej nawet nie śniliście!

Wystarczy, że wmasujesz niewielką ilość kremu w strefy erogenne, a jego właściwości wyzwolą w Tobie niebywałe wręcz pożądanie!

Nymphorgasmic Cream to krem intymny, który każdej kobiecie może zagwarantować falę, ba!, tsunami pożądania, świetnego wstępu do pięknych chwil wypełnionych rozkoszą i zwieńczonych niezapomnianym orgazmem!

A kiedy Twój facet dostrzeże, jak kapitalne doznania Ci gwarantuje, stanie się znacznie bardziej pewny siebie i przebojowy, co również wpłynie bardzo korzystnie na jakość Waszego seksu!

Wmasuj odrobinę kremu w łechtaczkę i poczekaj kilka chwil na zupełnie nowe podniecenie i pożądanie, jakiego sobie dotychczas nawet nie wyobrażałaś!* Należy wziąć pod uwagę, że każda kobieta jest wyjątkowa i unikalna, a suplementacja zakłada intensywność działania zależną od indywidualnych cech danego organizmu, dlatego nasza firma nie może zagwarantować uzyskania konkretnych efektów i rezultatów.

  • dlugosc_calkowita: 

    0

  • produkcja: 

    Francja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...