Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Seven Creations

Anal Rod to fantastyczne kulki analne, których kształt umożliwia doskonałą penetrację zwieńczoną doskonałym orgazmem!

Stymulacja odbytu przy użyciu Anal Rod jest niezwykle intensywna, a sam gadżet świetnie sprawdza się w przypadku nowicjuszy w zakresie wykorzystania tej strefy erogennej. Okolice odbytu są wyjątkowo wrażliwym miejscem, dzięki czemu orgazmy osiągane w ten sposób są absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne.

Dlaczego to właśnie początkujący miłośnicy igraszek o charakterze analnym będą tak zadowoleni z Anal Rod? Przede wszystkim wynika to ze zróżnicowanego rozmiaru koralików – zwiększa się on systematycznie, co pozwala czynić regularne postępy, kontrolować osiąganą przyjemność i stopniowo coraz lepiej poznawać swoje ciało.

Owalny kształt koralików znacznie ułatwia penetrację, a użycie odpowiedniego lubrykanta na bazie wody może jeszcze bardziej zwiększyć odczucie komfortu i sprawić, że skupicie się wyłącznie na ekstazie.

Anal Rod to gadżet erotyczny, który śmiało można określić jako unisex, gdyż może dostarczyć nieprawdopodobnych wrażeń zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ci ostatni najbardziej intensywne orgazmy przeżywają właśnie podczas stymulacji prostaty.

Sprawia to, że kulki analne Anal Rod doskonale nadają się do urozmaicenia gry wstępnej i podkręcenia w ten sposób atmosfery w sypialni. Wzajemne igraszki z wykorzystaniem tego produktu mogą być niebywale przyjemne!

Również masturbacja może okazać się niezapomniana – indywidualne uniesienia i pokonywanie kolejnych etapów na drodze do orgazmu wszech czasów całkowicie zrewolucjonizują Twoje życie seksualne!

Kulki analne Anal Rod – ich długość wynosi 27.4 cm, a wykonano je z materiału PVC.

 • dlugosc: 

  274

 • dlugosc_calkowita: 

  274

 • kolor: 

  Black

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny