Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Seven Creations

Triple Anal Pleasure Beads – Clear Red to wspaniałe kulki analne, dzięki którym możesz zapewnić ogrom przyjemności nie tylko sobie, ale również partnerce lub partnerowi!

Kulki analne Triple Anal Pleasure Beads – Clear Red to fantastyczny produkt unisex, z którego rewelacyjnych właściwości skutecznie mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jego zmysłowy, czerwony kolor jest wyjątkowo ognisty i z całą pewnością podkręci temperaturę w każdej sypialni.

Unikalność kulek analnych Triple Anal Pleasure Beads – Clear Red wynika w głównej mierze z aż trzech końcówek, co umożliwia bardzo intensywną penetrację i stymulację różnych stref erogennych naraz. Daje to również niepowtarzalną szansę na wspólne igraszki, co nieprawdopodobnie spotęguje rozkosz odczuwaną w trakcie gry wstępnej.

Daj Wam obojgu szansę na niebywale intensywną stymulację – kulki analne Triple Anal Pleasure Beads – Clear Red mogą w nieopisany sposób zrewolucjonizować Wasze życie seksualne. Gra wstępna jeszcze nigdy wcześniej nie była tak zmysłowa, a Wasze zbliżenia – tak fenomenalne!

Kulki analne Triple Anal Pleasure Beads – Clear Red to wyjątkowy produkty, wykonany z materiału PVC przez firmę Seven Creations.

Całkowita długość tego gadżetu erotycznego to 30 cm, a stopniowo zwiększający się rozmiar koralików pozwala w pełni kontrolować intensywność doznań. Dzięki temu, możecie stopniowo zwiększać swoje możliwości i osiągać kolejne poziomy przyjemności!

Również mężczyźni przeżyją niezapomniane chwile z kulkami analnymi Triple Anal Pleasure Beads – Clear Red. Stymulacja prostaty jest bowiem szansą na znaczne spotęgowanie siły orgazmu i uczynienie momentu szczytowania jeszcze bardziej niepowtarzalnym – ten gadżet erotyczny może sprawić, że nie będziecie chcieli wyjść z sypialni!

 • dlugosc: 

  300

 • dlugosc_calkowita: 

  300

 • kolor: 

  Red

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny